VİZYONDA

7

6 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (10.339 OY)

KONUSU
Film kıyamette garip ve savaş makinelerinin yükseldiği bir dünyada geçmektedir ayrıca bu durum filmde dramatik ve psikolojik temalarla işlenmiştir. Gizemli bir kazadan sonra bilincini kaybeden genç mimar, tamamen farklı bir gerçeklikte, bizimkine sadece çok az benzeyen oldukça garip ve ilginç bir dü ... Devamı
Film kıyamette garip ve savaş makinelerinin yükseldiği bir dünyada geçmektedir ayrıca bu durum filmde dramatik ve psikolojik temalarla işlenmiştir. Gizemli bir kazadan sonra bilincini kaybeden genç mimar, tamamen farklı bir gerçeklikte, bizimkine sadece çok az benzeyen oldukça garip ve ilginç bir dünyada tekrar gözlerini açıp bilincine kavuşmaktadır. Bu dünyada komaya giren insanların düşleri tarafından yaratılan bu alışılmadık dünya, son derece düşmanca bir yerdir ve zor yollarla doludur. Bütün fizik kuralları yıkılabilir, kahramanımız, hem kendi hayatı için mücadele verirken hem de bu garip dünyanın mantığını anlayıp oradan kaçıp komadan uyanabileceği bir yol bulmaya çalışmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

2 yıl önce

6 / 10

İnsanların koma hallerindeyken birleştikleri bir araf dünyasından sıyrılmaya çalışmalarını izleğimiz kısmen bilim kurgu kısmen fantastik bir film. Rus yapımı olmasının etkisiyle soğuk bir havası bulunmakta. Hikaye ve kurgu fena değil. Oyunculuklar ortalama seviyede fakat efektler başarılı. Filmin dialogları biraz daha başarılı olsa çok daha iyi bir seviyede olabilirdi. Fakat olaylar anlaşılmaz bir şekilde ani gelişiyor. Bir örnek vermek gerekirse, mesela filmin başında Viktor'u kurtarmaya gelen ekipte tek bir kız var ve üsse döner dönmez kurtarılan karakterimiz kızın phantomla ilişkisi olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Hele bi kaç gün geçsinde, bi ortama alışıpta bunları sorsaydın bu ne acele? Devam eden olaylarda böyle bir hızlandırılmış konu değişimi var. Ne ara konu buna geldi dedirtiyor insana.
SPOILER

Coma filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Coma filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Coma filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL