7.5

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (23.436 OY)

Süre

2 Saat 25 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Aberdeen, Washington'ta ki ilk günlerinden, dağınık grupu Nirvana ile yakaladığı başarıları ve çöküşlerine dair, geç farkedilen müzisyen Kurt Cobain'in resmi belgeseli.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@basribabam yazdı...

Cum, 05 Şub 2016, 07:14 (2 yıl önce)

5 / 10

Bencileyin özellikle Rock Müzik ve Kurt Cobain hayranı değilseniz, boş beleş gençliğin boş beleş idolü Cobain'in yaşam öyküsünün anlatıldığı bu 2 saati aşkın belgesel/film sizin için vakit kaybından başka bir şey olmayacaktır. Uzak durun...

@otlu-kek yazdı...

Çar, 18 Kas 2015, 15:47 (2 yıl önce)

Çok acayip ve samimi buldum ben bu belgeseli.Adamı fütursuzca göklere çıkarmıyor hatta tam tersine bütün zayıf yönleri vurgulanmış.Ezelden beridir düşündüğüm gibi (bu benim şahsi fikrim kimse alınmasın) kurt cobain'in tam bir ezik olduğuna bu belgeselden sonra bir kez daha emin oldum.Adamın potansiyeli,duygusal zekası vs evet ama bütün bunları bir olduramama durumu var kendisinde.Fazla geliyor,beceremiyor.Yer yer de istemiyor,korkuyor.Tamamen küçüklüğünden bu yana gördüğü ailesel olaylar ve sevgisiz büyüme olayı tüm hayatının içine etmiş.Mesela krist diyor ki "kendisiyle dalga geçilmesine asla katlanamazdı ve çok sinirlendirdi.Geyik bile olsa ben ya da başkası kaldırabilirdi ama o bunu yapamazdı" bunun altında çok büyük bir kendine güven sorunu var.Yer yer aşağılık kompleksine kapılan yer yer de ego patlaması yaşayan ve bu iki duyguyla baş edemeyen biri gibi geldi bana.Kız kardeşi,krist,courtney ve eski kız arkadaşının benzer açıklamaları bunu doğruluyor. bu arada annesinin courtney love'a aşırı derecede benzediğini görmek de beni dumur etti.Courtney'i eskiden ergen kafasıyla onu öldürdüüüüü diye sevmezdim:) ama bu belgeselden sonra bi kanım kaynamadı desem yalan olur.Bu derece sorumsuz ve kafasının dikine giden bir adamla hayat çok zordur eminim.

@gundula yazdı...

Paz, 04 Eki 2015, 13:22 (2 yıl önce)

Kurt Cobain'in yaşam öyküsü olup, iki küsur saatin nasıl geçtiğini anlamadan keyifle izlediğim filmdir. Ailesi, eski kız arkadaşı, Nirvana kadrosu ve karısı ile yapılan röportajlarla daha keyifli hal alıyor. Ev kayıtları, konser kayıtları, animasyonlar oldukça iyi... insan 27 yıllık bir yaşamın böylesine acıyla sonlanışını üzüntüyle izliyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cobain: Montage Of Heck filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cobain: Montage Of Heck filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cobain: Montage Of Heck filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI