8.2

69 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (38.482 OY)

Süre

2 Saat 8 Dk.

Ülke

İngiltere

Yönetmen / Senarist

KONUSU

2011 yılının Temmuz ayında henüz 27 yaşındayken hayata veda eden, müzik alanında yüzyılın gördüğü en önemli yeteneklerden biri olarak kabul edilen Amy Winehouse'un hayatını beyazperdeye yansıtan film, ünlü müzisyenin kendi anlatımı eşliğinde, daha önce görülmemiş arşiv görüntülerini izleyiciyle buluşturacak. Aynı zamanda Winehouse'un daha önce duyulmamış şarkılarını da gün yüzüne çıkaran belgeselin yönetmenliğini 2010 tarihli Senna belgeseliyle büyük ses getiren yönetmen Asif Kapadia üstleniyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@utumyo yazdı...

Pzt, 03 Tem 2017, 04:04 (11 ay önce)

9.5 / 10

Blake'ten, babasından, uyuşturucudan, alkolden, şöhretten... Hepsinden teker teker nefret ettim filmden sonra. Back to Black'te daha önce ağlayıp ağlamadığımı hatırlamıyorum fakat böylesine hönkürerek ağlama isteğim olmadığına eminim. Şimdi eserleri daha da anlamlandı gözümde. Sen mükemmel bir caz sanatçısısın, Amy.

@michail-haneke yazdı...

Cmt, 08 Nis 2017, 18:57 (1 yıl önce)

Amy, bir çocuk kadın.Dünyanın en güçlü seslerinden birine sahip ol ama bir çocuk kadar kırılgan ve güçsüz ol.Amy nin düşüşünü izlerken,ve kendi sesinden şu cümleleri duyunca başka türlü bitemezdi bu hikaye dersiniz zaten.Gerçekten çok üzücü... Blake Fielder için  " Uğruna ölebileceğim birine aşık olmuştum.Aşıktık ve yan yanaydık.İşte bu gerçek bir uyuşturucu değil mi? " "Gerçekten ünlü olduğumu düşünseydim,gider intihar ederdim.Çünkü bu çok korkutucu."

@gundula yazdı...

Cum, 05 Şub 2016, 11:59 (2 yıl önce)

Amy'i dinlerken sesine hayran oluyorsunuz. Bu belgeseli izlerken (iyi ki durmadan kamera ile çekim yapmışlar diyorsunuz) Amy'nin çocukluğundan-genç kızlığına ve sanatçı kimliğinden o yalın, korkusuz, kendi gibi kişiliğine keyifle izliyorsunuz. Ona kızmadan edemiyorsunuz bizi kendinden mahrum bıraktığı için...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Amy filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Amy filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Amy filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI