Ant-Man ve Wasp: Quantumania

(2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Film 2 Saat 4 Dk. Aksiyon, Macera ABD, Avustralya 24 Şubat 2023

VİZYONDA

7

10 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.4 (93.642 OY)

KONUSU
Scott Lang ve Hope Van Dyne, Ant-Man ve Wasp olarak maceralarına devam etmek üzere geri dönüyor. Kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini bir anda büyüleyici, tehlikeli ve sıra dışı bir evrende bulan aileye, Hope’un babası Hank Pym ve annesi Janet Van Dyne da eşlik ed ... Devamı
Scott Lang ve Hope Van Dyne, Ant-Man ve Wasp olarak maceralarına devam etmek üzere geri dönüyor. Kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini bir anda büyüleyici, tehlikeli ve sıra dışı bir evrende bulan aileye, Hope’un babası Hank Pym ve annesi Janet Van Dyne da eşlik ediyor. Aile, Kuantum Alemi’ni keşfederken olağanüstü yeni yaratıklarla karşılaşıyorlar.
Paul Rudd

Scott Lang...

Evangeline Lilly

Hope van D...

Jonathan Majors

Kang the C...

Kathryn Newton

Cassie Lang

Michelle Pfeiffer

Janet van ...

Michael Douglas

Dr. Hank Pym

Corey Stoll

M.O.D.O.K.

Bill Murray

Lord Krylar

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 hafta önce

6.5 / 10

Marvel'ın artık gerçek anlamda toparlanması gerek. Tüm yatırımların, fanları memnun etmek şeklinde yönlendirilmesi gerçekten çok saçma bir boyuta geldi. Black Panther'de olduğu gibi kayda değer şeyler izlemek istiyoruz. 10 filmdir birşeyler tetiklenip duruyor ama birşeyler olmuyor. Evet görsel muhteşem, evet küçülme büyüme unsurları güzel kullanılmış, evet istilacı kang'ın gücünü az-çok anladık ama tüm hikaye gerçekliği hala etkilemeye başlayamadıysa bu hikaye bizi ne derece etkilesin ki? İki yıldır yeni karakter pompalayıp duruyorsunuz. Burada da çocuklarını yeni bir karakter olarak eklediniz. Modok'un girişi ve çıkışı ustaca düşünülmüş kabul ama övebileceğim tek şey bu maalesef. Birde Hank'ın karıncalarını güzel bağlamış olmanız da eh güzel bir artıydı.

@burakt0

1 ay önce

5 / 10

Yani abi bu kadar beklentiye soktular, sonunda iyi bir Marvel filmi geliyor dedik ama izlediğimiz şey koca bir hayal kırıklığı.
SPOILER

Ant-Man ve Wasp: Quantumania filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ant-Man ve Wasp: Quantumania filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ant-Man ve Wasp: Quantumania filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL