Ant-Man ve Wasp (2018)

Ant-Man and the Wasp

Film 1 Saat 58 Dk. Aksiyon, Bilim Kurgu ABD 6 Temmuz 2018

6.8

65 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (223.140 OY)

KONUSU
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin ardından Scott Lang, hem baba hem süper kahraman olarak seçimlerinin sonucuyla uğraşmaktadır. Bir yandan ev yaşamıyla Ant-Man olarak sorumluluklarını dengede tutmaya çalışırken, acil bir görevle birlikte Hope Van Dyk ve Dr. Hank Pym ile karşı karşıya kal ... Devamı
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin ardından Scott Lang, hem baba hem süper kahraman olarak seçimlerinin sonucuyla uğraşmaktadır. Bir yandan ev yaşamıyla Ant-Man olarak sorumluluklarını dengede tutmaya çalışırken, acil bir görevle birlikte Hope Van Dyk ve Dr. Hank Pym ile karşı karşıya kalır. Scott bir kez daha kostümünü giymek ve geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak için Wasp ile omuz omuz savaşmayı öğrenmek zorundadır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@crowfuu

2 ay önce

Espirili bir süper kahraman filmi. Oyuncular da kendilerini kanıtlamış oyuncular, aralarında güzel şakalaşmalar vardı. Karınca Adam serisi zaten matrak bir seri, zaman zaman da biraz dramla birlikte hareketli bir film söz konusu. Kuantum'un hayalgücüyle tasviri için bile izlenir.

@shamur-musti

3 ay önce

6.5 / 10

Aslında pek ahım şahım bir film değil. Abartılacak bir film değil. Beni pek etkilemedi.

@casus

3 ay önce

7 / 10

Süper kahraman filmlerinde mantık ve fizik kanunlarına uygunluk aranması bana saçmalık geliyor. Özellikle bilim kurgu sınıflamasına sokulması insanlarda bu kaygının oluşmasında temel neden. Ben daha çok süper kahraman filmlerine fantastik kurgu gözüküyle bakıyorum. Bir içeriğe bilim kurgu diyebilmek için bilim yasaları, teorileri nezdinde bir çerçeveye oturtulmalı.

Kısacası yukarıdaki durumu gözardı edersek keyifle izlediğim, sonuna kadar merakla takip ettiğim sıradan bir marvel filmi olmuş. Diyaloglar, oyunculuk, görsellik ve hayal gücünün sınırlarında dolaşmaları hoşuma gitti. Aksiyon sahneleri ile içerik orantılı ve birbirini tamamlıyor. Sıkılmadan izlememi saplayan başlıca neden oldu. Avengers detaylarının fazla dahil olmadığı standalone bir film olmuş. Beklentiyi çok yüksek tutmadığınız sürece, vakit geçirilebilecek bir film olarak seversiniz.

@gizlerprensi

6 ay önce

İlk filme göre yeni birşey yoktu diyebilirim. Aynı kısır döngünün içinde seyretmeye devam etmişti film. Beğenmedim.
D

@dnacar

7 ay önce

klasik marvel filmi. sinemada izlemeye değmez.

@kumik

7 ay önce

E o son neydi öyle? Dünya yıkılıyor haberleri yok, bilim milim takılıyorlar, sonra da en olmayacak zamanda tamamen habersiz mi yakalanıyorlar? Mantık aramıyorum artık sadece izleyiciye saygı bekliyorum.

@berkkk

8 ay önce

marvelin bokunu çıkararak yan filmler serisini coşturduğu bir film olarak görüyorum.

@dilarakrkmz

8 ay önce

5.8 / 10

marvel'ın üst üste çıkardığı iyi filmlerden sonra bu olmamış, olamamış... Yani sırf çekilmek için çekilmiş ortada bir kötü yok, düşmanlar dandik, Ghost'u da tutturamamışlar etkisiz eleman gibi bir orada bir burada. Herkes farklı telden bir şey yapıyor... Infinity war hakkında hiçbir ipucu yakalayamamış olmakta üzücü oldu. İyi ki gaza gelip sinemada izlememişim bunu paramı boşa harcamış olurdum.
Artık o kadar aynılar ki, bende sinemada izlediğime pişman oldum.
Sıkılmadım. Standart marvel filmiydi.

@wingsofgod

10 ay önce

7 / 10

bana kızacaksınız ama ben sinemada izledim pişman oldum. Tamam güzel film, eğlenceli ama internetten izlenecek film
SPOILER

Ant-Man ve Wasp filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ant-Man ve Wasp filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ant-Man ve Wasp filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL