5.1

79 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.9 (116.561 OY)

Süre

1 Saat 40 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Carrie White okulda akranları tarafından sürekli dışlanan, evde ise dindar annesi tarafından sürekli dövülen yalnız ve tuhaf bir kızdır. Ancak Carrie’nin bir sırrı vardır: telekinesis gücüne sahiptir. Sınıf arkadaşları mezuniyet gecesinde Carrie’ye eşek şakası yapmaya karar verirler. Ama bunun karşılığında ölümcül bir ders alacaklardır. Çünkü ateşle oynarsanız, yanarsınız.

Margaret White

Miss Desjardin

Billy Nolan

Chris Hargensen

Jackie Talbott

Freddy 'Beak...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (13)

@serkan-aydemir yazdı...

Per, 16 Eki 2014, 13:14 (3 yıl önce)

4.9 / 10

Yeniden yeniden. Bazı filmler vardır aynen bizim birçok yapımımıza benzer. Bu tarz yabancı yapımlar oyunculuktan mıdır, efekt falan eh işte bizlerden daha iyi yapıldığında mıdır bilinmez; var olan saçmalıklarını saklamayı başarır. Biz bu filmi aynı kurgu ve senaryoyla çeksek bu ne ya ne gereksiz bir film yapmışlar deriz. Bu da öyle. Yabancı bir film diye saklanan gerçekliği görmezden gelemeyeceğim. Çok gereksiz ve yüksek oranda saçma bir yapım. Ergen zihniyetinin ne derece insanı kötü hale getireceğini anlatan aslında böyle düşünen ergenlerin neredeyse olmadığı bir dünyayı anlatan yapımlardan birisini daha geride bıraktım. Hep böyle göstererek var olan gerçek Amerikan gençliğini dünyaya yanlış tanıtan bu tarz filmlerde daha da kötüsü içinde bir türlü tutturamadığı giriş, gelişme ve sonuç süreci. Çoğu yerde mantıksızlık var. Kadro ne kadar iyi dursa da bittiğinde izlediğinize pişman olacaksınız. Korku filmlerinde o gerilim ve gizem neredeyse hiç yok. Yetti artık, adam gibi bir yönetmen gelsin şu korku türünün başına. Neyse ki Kore filmleri var. Bir de bu filme 7 hatta 8 puan verenler var. Yazıktır ya. Kısacası kötü film, kötü senaryo, kötü bitiriş ve tabi ki korku filmlerine oranla vasatın altında efektler. İyi seyirler. P: 4.9

@camerman yazdı...

Çar, 24 Eyl 2014, 09:24 (3 yıl önce)

6.2 / 10

Film konusu için izlenebilir.Gerilim korku üst seviyede olmasa da bir akıcılığa sahip.Hoş vakit geçirebilirsiniz de gerek yokmuş diyebilirsiniz de.

@kirschwasser yazdı...

Pzt, 25 Ağu 2014, 14:58 (4 yıl önce)

Kitabını okumakla ya da eski versiyonlarını izlemekle yetinebilirsiniz. Vakit kaybı

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Günah Tohumu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Günah Tohumu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Günah Tohumu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI