İntikam (2018)

Manyeo a.k.a The Witch: Part 1 - The Subversion

Film 2 Saat 5 Dk. Aksiyon, Gizem Güney Kore 5 Temmuz 2019

7.3

4 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (2.250 OY)

KONUSU
10 sene önce Ja-Yoon, kendisi tarafından gerçekleştirilen ve açıklanamayan bir olay sırasında hükümet tesisinden kaçar ve hafızasını kaybeder. İsmini ve yaşını bilmemesine rağmen, bir yaşlı çift onu yanlarına alır. Neşeli bir lise öğrencisi olarak büyür ve debelenen ailesine yardım etmek için büyük ... Devamı
10 sene önce Ja-Yoon, kendisi tarafından gerçekleştirilen ve açıklanamayan bir olay sırasında hükümet tesisinden kaçar ve hafızasını kaybeder. İsmini ve yaşını bilmemesine rağmen, bir yaşlı çift onu yanlarına alır. Neşeli bir lise öğrencisi olarak büyür ve debelenen ailesine yardım etmek için büyük ödülü almak amacıyla ulusal olarak yayınlanan bir yarışma programına katılır. Televizyona çıktığı andan itibaren hayatında tuhaf insanlar belirmeye başlar. "Asilzade" denen bir adam ve ona ek olarak kaybolduğundan beri onu arayan "Doktor Baek" ve "Bay Choi" sürekli etrafında dolaşmaya başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@nimama

1 ay önce

Bir nevi Jason Bourne ... Devamını heyecanla bekliyorum.

@y-m-p

7 ay önce

7.8 / 10

IMDB puanından daha fazlasını hak eden bir film bence. Trilogy olduğunu okudum bu filmde trilogy nin ilk bölümü. Film başlarda yavaş ilerliyordu sonuçta telekinezi, deney vs. derken hikayenin girişini sağlam oluşturmak içindir dedim. Ortalara kadar karakterler, kızın gizemli geçmişi vs. bu şekilde ilerledi. Ortalardan sonra film hız kazanmaya son çeyrekte depara attı diyebilirim :) Sonradan filmin trilogy olduğunu öğrenince girişi niye uzun tuttuklarını anladım. Part 2 de yeni karakterler eklenecek ve hikayenin nasıl ilerlediğini göreceğiz. Part 2 yi merakla bekliyorum :)
SPOILER

İntikam filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İntikam filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İntikam filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL