Rambo 5 : Son Kan

(2019)

Rambo: Last Blood a.k.a Rambo V

Film 1 Saat 29 Dk. Aksiyon, Gerilim ABD, Hong Kong 20 Eylül 2019

6.8

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (86.631 OY)

KONUSU
Rambonun 5. filminde, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalama ... Devamı
Rambonun 5. filminde, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@warriorpoet

1 hafta önce

9 / 10

Anlamlı. Kesinlikle tavsiyedir.

@mavimilena

2 ay önce

7 / 10

Alışık olduğumuz Rambo filminin çok dışında bir film olmuş. Peki kötü mü ? Kesinlikle hayır. İntikam üzerine yapılmış keyifle izlediğim bir filmdi diyebilirim. Filmin aksiyonu iyi ve Sylvester Stallone’nin yaşına göre sergilediği oyunculuğu da takdire şayan. Film sadece Sylvester Stallone için bile izlenir.

@zemzem

2 ay önce

Yaşlı kurt mekan basmaya ara verip mekanına davet ediyor.

@holyghost90

1 yıl önce

Bu filmin ramboyla alakası yok.

@ravenna

1 yıl önce

7 / 10

Vayy canınaa!Yorumlarında kanlı ve vahşi sahneler olduğunu okumuştum ama bu kadarını hiç beklemiyordum.Tuzaklar ve ölümler feciydi.Adeta bir kan banyosu sizleri bekliyor.Elbetteki benimde Rambo deyince aklıma dağ,bayır,dere ve tepe gelir.Vee unutulmayan o bandana :)İzledikten sonra tabi ki diğer Rambo filmleriyle de insan ister istemez kıyaslama yapıyor.Ama bu filmde farklı bir senaryo izlemek kim ne derse desin açıkçası benim hoşuma gitti.Sevdim filmi.Kötü olduğunu düşünmüyorum.İzlenebilir.Rambo'nun hatrı var :)

@sinebiyat

1 yıl önce

6.5 / 10

Askeri maceralarda görmeye alıştığımız Ramboyu bu kez polisiye bir macerada görmek ilginç oldu. Rambo serisinin en kanlı ve en vahşi filmiydi. Sylvester baba, yaş 70 iş bitmemiş diyor. 73 yaşında olduğuna inanamıyorsunuz. Yaşlanmaya niyeti yok anlaşılan. Şikayetçi de değiliz :)

@bigamist

1 yıl önce

7 / 10

Kötü film değil ancak aksiyon bakımından tatmin etmiyor (Slyın yaşı nedeniyle kısa tutulmuş sanırım).Sadece son 15 dakikada aksiyon var ve o kısımlar da fena değildi.
SPOILER

Rambo 5 : Son Kan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Rambo 5 : Son Kan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Rambo 5 : Son Kan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL