Tüm Sırların Sahibi Kız 2016

The Girl With All The Gifts a.k.a She Who Brings Gifts

6.4

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (32.327 OY)

Süre

1 Saat 51 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Yönetmen

KONUSU

Yakın bir gelecekte insanlık aleminin büyük kısmı "Ophiocordyceps unilateralis" adıyla tanımlanan bir çeşit zombi mantarından etkilenerek zombilere dönüşmüşlerdir. Bu mantar kan, tükürük ve mantar sporu yoluyla yayılmaktadır ve mantardan etkilenen kişiler, insan gördükleri anda tüm akli kontrollerini kaybederek saldıran "aç" yaratıklara dönüşmüşlerdir. Mantardan etkilenmemiş çok az sayıda insan, Birmingham'da ağır askeri tedbirler altında yaşamlarını sürdürmektedir. Burada hibrit çocuklar üzerinde mantarı tedavi edebilecek bir yöntem üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir. Hibrit çocuklar, insan kokusuna çok yakından maruz kalmadıkları müddetçe saldırganlaşmadıkları için tedavi araştırmalarında kullanılmaktadır. Bu çocukların öğretmenlerinden biri olan Helen (Gemma Arterton), Melanie adlı oldukça özel ve farklı bir kız çocuğuyla arasında bir bağ kurar. Yaşadıkları üs açlar tarafından saldırıya uğradığında Melanie, Helen ve projenin başındaki Dr. Caroline Caldwell (Glenn Close), birkaç askerin yardımıyla kaçarlar ve hayatta kalabilmek için tehlikeli bir kaçışa başlarlar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@mihri-leyla yazdı...

Per, 20 Nis 2017, 14:32 (1 yıl önce)

6.8 / 10

ağır yahut tek düze mantığında çok yorumla karşılaşabilirsiniz , ama verilmek istenen mesaj , bir karahindibayı koparmanın tedirgin güzelliği gibi :( (Filmin konusunda geçen ?Ophiocordyceps unilateralis? zombi mantarı)    

@tendopain yazdı...

Paz, 12 Şub 2017, 22:17 (1 yıl önce)

last of us'dan uyarlanmış güzel bir film 

@stiff yazdı...

Per, 02 Şub 2017, 06:33 (1 yıl önce)

6 / 10

Uyarlamaymış. Değişik bir zombi hikayesi olsun diye uğraşılmış ama filmin başındaki havayı filmin geneline yayamamış gibi geldi bana. Hikayede kopukluklar hissettim. Kızın zombileri korkutma sahnesi komedi. İlginç başlıyor ama sıradanlaşıyor, 6/10 anca eder.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Tüm Sırların Sahibi Kız filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tüm Sırların Sahibi Kız filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tüm Sırların Sahibi Kız filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI