7.1

55 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (17.560 OY)

KONUSU
Etrafınızdaki herkesin tuhaf olduğunu düşünüp, ardından sorunun sizde olduğu hissine kapıldınız mı hiç? Tıpkı Niko gibi... Berlinli Niko iki yıl önce hukuk fakültesini bırakmış, hayatın akışına göre yaşamaktadır. Kaderciliğinin sonuçları acı olur: Kız arkadaşı tarafından terk edilir, babası harçlığı ... Devamı
Etrafınızdaki herkesin tuhaf olduğunu düşünüp, ardından sorunun sizde olduğu hissine kapıldınız mı hiç? Tıpkı Niko gibi... Berlinli Niko iki yıl önce hukuk fakültesini bırakmış, hayatın akışına göre yaşamaktadır. Kaderciliğinin sonuçları acı olur: Kız arkadaşı tarafından terk edilir, babası harçlığını keser, eski sınıf arkadaşı Julika onu iyice sarsar. Bu arada şehrin kahve stoku da tükenmektedir. Goodbye, Leninin yardımcı yönetmeni olan, reklam ve müzik filmleri yönetmeni Jan Ole Gersterin bu ilk uzun metrajlı filmi, melankoli ile mizah arasında gidip gelen tatlı bir kent hikayesi.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@vegidemiyorum

4 yıl önce

duru durup aklıma geliyor bu film. muazzam bir işti. frances ha yokken bu vardı, kimse bilmiyor. bana saklı :)
P

@philocine

6 yıl önce

7 / 10

Genel olarak bir konuyu işlemeyip parça parça gitmek bazı filmler için sıkıcı olabiliyor ama bu filmde olmamış. Süresinin 85 dk olması da bunda olumlu bir etken. ilaveten başroldeki oyuncu da başarılıydı.

@zeynebelle

7 yıl önce

Modern dönem siyah-beyaz film hastasıysanız mutlaka izlemelisiniz. ’Frances Ha’ tadında, ve de efsane müzikleri var.

@fruit_fly

10 yıl önce

Film boyunca içemediği kahveyi nıhayet filmin sonunda kana kana içen niko’nun hayatından bir kesit. niko; şu sigara kullandığı halde ateşi olmayan insanlardan..

@lowen

11 yıl önce

5.2 / 10

Beklentimi düşük tuttuğum halde beğenmedim maalesef.

Bir anafikir var ama içinin pek doldurabildiğini düşünmüyorum.baba ile oğul arasındaki ilişki bile askıda kaldı gibi geldi bana.aklımda kalan 2-3 etkili sahne var. birincisi idiot testi sahnesi. ben o adamı orada ne yapardım bilemiyorum:) ikincisi, niko ve komşunun kurduğu bağ sonrası, niko'nun komşusunun tek başına langırt oynadığını gördükten sonra maç izlemesi,oldukça hoşuma gitti. üçüncüsü filmin finalinde beliren, 3-4 katlı bir eve yapılmış kollarında bulunan 2 saate zincirlenmiş insan resmi-karikatürü. durdurup inceledim hatta,çok iyiydi. genele vurursak,vasat diyebilirim.

@slartibartfast

11 yıl önce

7.7 / 10

s bahn manzaralı film...

müzikleri ve hüznü gerçekten çok güzeldi. hüznü dediysem, postmodern hüzün.

yılan saçlı adam ve çeşitli iç sıkıntıları; kendisine ait, çevresine ait.

izlerken bitmesin istenebiliyor.

@vegidemiyorum

11 yıl önce

Frances Ha?nın tadı damağınızda kalmışsa bu filmi izleyin. Sanki film ekibi aynı da sadece başrol, şehir ve senaryo değişmiş. Güzel bir alman melankolisiydi. Berlin güzel şehir.

@mskfilm

11 yıl önce

Gay Julıka çok iyi bir tip, müthiş bir insan tasviri. Filmin başından sonuna bir kahve içemeyişi Niko'nun elbet boşuna değil ve sonu Niko gibi dramtik flmin.. izleyin bence..

@palomarx

11 yıl önce

Oh Boy...!

Film güzel, siyah-beyaz olması ayrı güzel...
SPOILER

A Coffee in Berlin filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

A Coffee in Berlin filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

A Coffee in Berlin filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL