7.6

34 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (6.450 OY)

KONUSU
İzlanda sinemasının en ilgi çekici simalarından Ragnar Bragason, dram ile komedi arasında ustaca bir denge kurmasıyla tanınıyor. Bragason son filmini şöyle özetliyor: Bu filmde bir kız var, heavy metal var, bir de inekler var. Metalci dramatik bir film. Hem müşfik, hem haşin, arada da isyankarca kom ... Devamı
İzlanda sinemasının en ilgi çekici simalarından Ragnar Bragason, dram ile komedi arasında ustaca bir denge kurmasıyla tanınıyor. Bragason son filmini şöyle özetliyor: Bu filmde bir kız var, heavy metal var, bir de inekler var. Metalci dramatik bir film. Hem müşfik, hem haşin, arada da isyankarca komik. Filmde, korkunç bir kayıp yaşanıyor. Hayat boyunca çektiğimiz acılara nasıl katlandığımız, aile olgusu, hayaller, kabuslar mercek altına alınıyor. Heavy metale şapka çıkaran bu hem komik hem de duygusal film, gözlerden uzak bir çiftlikte büyüyen ve rock yıldızı olmayı çok ama çok isteyen bir genç kızın hikayesini anlatıyor.

Kaynak: IKSV

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fishselfish

3 yıl önce

2 / 10

metal müziğin manyağı değilim o yüzden boş bir film hahaha

@cruachan

6 yıl önce

8.7 / 10

Eğer metal müzikle alakanız varsa oturup izleyin hatta yoksada izleyin, Hayat boyunca çektiğimiz acılara nasıl katlandığımız, aile olgusu, hayaller, kabuslar mercek altına alınıyor. inekler var Metal tutkunu bir kız var ve en güzelide bol bol Metal müzik var böle filmler herzaman önümüze sunulmuyor onun için kaçırmayıp tadından yiyelim.

Filmin sonunda ailece Megadeth - Symphony of Destruction parçasında Headbang yapmaları güzeldi, fakat Black Metali kaldıramayan kafaların filmde olması güzel değildi, kızın kiliseyi yakmasıda beklenen normal birşeydi, filmin en iyi yeri ise disco müzik çalan yerde kızın millete pogo yapıp kavga etmesiydi.

@nu_eg

7 yıl önce

9 / 10

Çok başarılı bir aile dramı. Klişeleri iyi bi alternatif.

Bir filmin sonunda ailecek metal parça eşliğinde kafa sallarlarken benim gözlerimin dolacağı aklıma gelmezdi. İşte hep sinema...
SPOILER

Metalci filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Metalci filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Metalci filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL