8.5

32 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.2 (298.251 OY)

KONUSU
Avengers: Endgame " olayları sırasında Tesseract’ı çaldıktan sonra, Loki’nin alternatif bir versiyonu, zaman ve mekanın dışında var olan ve zaman çizgisini izleyen bürokratik bir organizasyon olan gizemli Zaman Varyantları Otoritesi’ne getirilir. Zaman varyantı olması nedeniyle varlığının silinmesi ... Devamı
Avengers: Endgame " olayları sırasında Tesseract’ı çaldıktan sonra, Loki’nin alternatif bir versiyonu, zaman ve mekanın dışında var olan ve zaman çizgisini izleyen bürokratik bir organizasyon olan gizemli Zaman Varyantları Otoritesi’ne getirilir. Zaman varyantı olması nedeniyle varlığının silinmesi veya zaman çizgisinin düzeltilmesine ve daha büyük bir tehdidin durdurulmasına yardımcı olmak için Loki’ye bir seçenek sunarlar.
Tom Hiddleston

Loki Laufe...

Owen Wilson

Mobius M. ...

Sophia Di Martino

Sylvie / T...

Gugu Mbatha-Raw

Ravonna Re...

Wunmi Mosaku

Hunter B-15

Tara Strong

Miss Minut...

Lauren Revard

Miss Minut...

Neil Ellice

Hunter D-90

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@henriette

6 ay önce

kang'ın yaşanan ve yaşanacak her şeyi bildiğini söyledikten sonra o an söyledikleri cümleleri gösterdiği sahnede başım döndü

@tiamath

1 yıl önce

9 / 10

Efsane bir diziydi. Marvel-multiverse savaşları ile ilgili bir içeriği böyle bir şekilde anlatmak gerçekten başarıdır. Tabiki bende kang karakteri ile ilgili hayal kırıklığına uğradım fakat böyle zengin içerikli bir dizi yapmak gerçekten kolay iş değildir. Marvel, dizi konusunu kendi eline alarak en doğru kararlardan birini aldığını bir kere daha kanıtlamış oldu. Hem aksiyonu hem müzikleri hem hikayesi ile gayet tatmin ediciydi.

@tuba_gunes

1 yıl önce

9.8 / 10

Atmosferi, sanat yönetimi, kadrosu, kurgusu ve müzikleri ile çok başarılı buldum. Wandavision ve Loki, Marvel evreninin popülaritesini kullanarak harika deneysel atmosferler yarattılar. Böylece son dönemde artık gına getiren, hepsi birbirinin aynısı yapımlardan uzaklaşıp biraz nefes aldık. Ayrıca Sophia di Martino için çok teşekkürler.

@ahmetsozeri

1 yıl önce

9.5 / 10

Filmlik bir konusu var. Marvel, Thanos’tan sonra bu konu üzerinden hayatta kalan karakterler ile devam edebilirdi. Çok başarılı olmuş. Final hariç her bölümü mükemmele yakın.

@asdf_13

1 yıl önce

7.5 / 10

Marvel Sinematik Evreninden herhangi bir ürünü keyifle izleyebileceğimi hiç sanmazdım. Arkadaş ısrarı üzerine baktım ve bilim kurgu konusunda beni gayet tatmin etti. Film veya dizi olsun diğer marvel ürünlerinin bu kafa yapısında olduğunu sanmıyorum. Özellikle TVA birimi ve diyaloğa dayalı sahneleri keyifle izledim. (Özellikle Owen Wilson içeren sahneleri)

Tabi her şeye rağmen ucuz aksiyon sahneleri ve yer yer klişe esprilere katlanmak zorunda kaldım. Dizi güzel anlıyorum fakat böyle dandik ve ucuz sahneler içermiyormuş gibi davranıp fazla övülmesini doğru bulmuyorum. Başarılı olduğu kısımların övüldüğü kadar klasik ucuz marvel soslarını da dile getirmek gerek.
Güzel bir bilim kurgu arayışında olan herkese tavsiye ederim.

@emrhean

1 yıl önce

9.5 / 10

Teşekkürler Kang...

@patrickjane

1 yıl önce

7.8 / 10

Wanda Vision ve şimdi Loki böyle devam
SPOILER

Loki dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Loki dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Loki dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL