6.8

98 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (8.387 OY)

KONUSU

David, sıradan bir hastabakıcıdır. Polise başından geçen korkunç kurtuluş hikayesini anlatır. Ünlü Saw (Testere) üçlemesinin ilham kaynağı olan ilk kısa film.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@frigg

5 yıl önce

Normalde bu kadar kesmeli biçmeli film seyredemem ama hepsini bitirdim bi sardı 2 günde seriyi tamamladım.Bi ara tekrar başa sarıcam
S

@setenayfb

8 yıl önce

6.9 / 10

Bütün seriyi izledim ama 1. filmdeki gibi etki olmadı üzerimde. Birinci film en güzeliydi 4. de fena değildi. Tuzaklar güzel, özenle hazırlanmış, aslında çekimde, oyunculukta bir numara yok ama yine de heyecanlı oluyor. Müzikleri de güzel etki bırakıyor. İzlenebilir bir film.
I

@iceland

9 yıl önce

Bir kısa film olarak gayet iyi.

İlk izlediğimde filmden çalmışlar demiştim. :)

@rinustalarin

10 yıl önce

8 / 10

Daha 3 gün önce izledim desem herhalde siteden atılmam değil mi:D

Konseptini son derece beğendiğim bir film. Tek sorun süper, acaip gerilim aman tanrım çok korkunç...gibi yorumlarıdan sonra izlemiş olmamdır ki, ne çok fazla gerildim ne de korktum. Sadece hayranlık ve bitmeyen bir merak içerisinde izlediğim psikolojik olarak az da olsa geren, başarılı bir filmdi.
B

@batanga

10 yıl önce

hayatımın filmi diyebilirim.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

özellikle 2. bölümde herşeyin videodan izlendiğinin ortaya çıktığı sahnede kocaman bir has***tir çekmiştim. izleyin izletin.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

@emcoln

12 yıl önce

Kesinlikle şu ana kadar yapılmış en başarılı gerilim filmi diyebilirim. Müthiş yaratıcı bir kurgu ve serinin devamında daha da iyi tanıdığımız gördüğüm en iyi tasarlanmış karakterlerden birine sahip (jigsaw). \'\'Ay sırf vahşet, ben sevmem öyle filmleri\'\' şeklindeki yorumlara kulak asmayın, kesinlikle kanın, adam kesmenin ön plana çıktığı salak korku filmlerinden değil. Eğer sonraki filmleri seyrettiyseniz ve beğenmediyseniz bile bu birinci filme bir şans verin. Özellikle gerilim türünden hoşlananların kaçırmaması gereken bir film.
SPOILER

Testere filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Testere filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Testere filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL