5.6

89 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (202.434 OY)

KONUSU
Film, güney ve kuzey kore arasında yer alan sivil bölgede, müthiş bir hoovercraft kovalamacısıyla başlıyor. Ve aksiyon bitiş jeneriğine kadar nefes aldırmadan değişik coğrafyalarda, güzel kadınlar eşliğinde devam ediyor. Yeni bir Pierce Brosnan= James Bond filmi daha.

Hong Kong, Küba ve Londra aras
... Devamı
Film, güney ve kuzey kore arasında yer alan sivil bölgede, müthiş bir hoovercraft kovalamacısıyla başlıyor. Ve aksiyon bitiş jeneriğine kadar nefes aldırmadan değişik coğrafyalarda, güzel kadınlar eşliğinde devam ediyor. Yeni bir Pierce Brosnan= James Bond filmi daha.

Hong Kong, Küba ve Londra arasında mekik dokuyarak kötü bir haini ve onun yol açmak istediği dehşet savaşı önlemeye çalışıyor James Bond. Yolculuğunda ise ona Jinx ve Miranda Frost adında iki güzel Bond kızı eşlik ediyor. Tehlikeli derecede megoloman Gustav Graves ve acımasız sağ kolu Zao’yu durdurmak için Bond, İzlandaya hainin inine gider, ki burası buzdan bir şatodur. Film başladığı gibi yine korede ama çarpıcı bir sonla biter.

Filmin yönetmeni Bir Zamanlar Savaşçıydılar (Once Were Warriors), Mulholland Falls ve Örümceğin Maskesi (Along Came a Spider) filmlerinden tanıdığımız Lee Tamahori.

Yapım, Pierce Brosnan’ın 4. Bond filmi. Oyuncu son film için zamanının %110’unu film için harcadığını belirtiyor ve ortaya çıkan işten son derece memnun, bu filmde Bond filmleri efsanesinin çıtasını iyice yükselttiklerini belirtiyor.

Bu filmin senaryosunun da diğer Bond filmlerinden farklı olduğu açıklanıyor. İlk defa bu filmde ajan işi bırakır gibi olup tekrar eski gücünü toplayıp oyuna geri dönüyormuş.

İlk defa bir Bond kızını oynayan Halle Berry’ de böyle bir rolü oynamaktan çok mutlu olduğunu söyleyip, bu filmin de tipik bir Bond filmi olduğunu, ama yönetmenin filme modern bir kalite kattığını ekliyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@thegmnk

8 yıl önce

10 / 10

İlk izlediğim Bond'dur, çıktığı yıldı veya bir sonrakiydi, 6-7 yaşlarımdaydım. Ardından Pierce Brosnan filmleriyle büyüdüm, her ne kadar tüm Bondları sevdiysem, Brosnan'ın ayrı bir yeri vardır benim için.

Bond filmlerini karakterleri ve hikayesi derin, sonunda devletin ve casusluk sisteminin nasıl işlediği hakkında felsefi düşüncelere dalacağınız filmler olarak beklerseniz tabi ki de beğenmezsiniz. Oturun ve zevk almaya bakın, filmlerdeki o ruhu hissedin.

@enik_kral

10 yıl önce

8.5 / 10

MADONNANIN DİE ANOTHER DAY İNİN HASTASIYIM....
B

@batanga

10 yıl önce

tüm bond filmlerinde olduğu gibi başı sonu belli, uydurma teknolojiler, olay örgüsüne dayalı hiç bir şekilde şaşırtmayan, kötü adamların değiştiği vasat popcorn filmi. ortaya bir olay atılır, bond gider, üç beş uğraşır ondan sonra ortalığın azına yüzüne sıçar dünya kurtulur falan filan. hiçbirini sevemedim bu serinin, bunu da sevemedim haliyle. tam karantinalık.
SPOILER

Başka Gün Öl filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Başka Gün Öl filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Başka Gün Öl filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL