8.2

99 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.6 (247.339 OY)

Süre

49 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Melek, gizli hacker grubunun liderine Christian Slater hayat verecek. Mr Robot, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Eliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Eliotu bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (17)

@sercanakgul yazdı...

Per, 21 Eyl 2017, 18:44 (7 ay önce)

Neşeli insan dizisi değil bence. Benim gibi asosyal ve dünyadan umudunu kesmiş varoluşçu kardeşlerim ikinci sezonu daha bile çok beğenmiştir. "I love Elliot."

@basribabam yazdı...

Pzt, 19 Haz 2017, 14:07 (11 ay önce)

8.8 / 10

Önemli karakterlerden biri gibi görünen pörtlek gözlü, tüyü bozuk Angela hariç, her şeyiyle güzel dizi. Hay ben o kaknem Angela'nın... Neyse sakinim; anarşist iyidir diyorsanız bu dizi harikadır. Angela'nın olduğu bölümleri hızlı geçerseniz; süper dizi. Tavsiye ederim. 88/100

@dream-master yazdı...

Paz, 14 May 2017, 12:22 (1 yıl önce)

1.sezonu bitirdim:  1. bölümün tadını sonraki 3-4 bölüm boyunca alamadım ama sonra açıldı. özellikle 6 bölümden  sezon finaline kadar oldukça iyiye gitti. Senarist Elliot'un antisosyal insanlardan hoşlanmayan hacker yönünü anlatmak yerine hikayeye farklı bir yön verdi uyuşturucu bağımlısı, hiç kimseye güvenmeyen  paranoyak ve en son da hayalindeki insanlarla konuşan şizofren yönünü anlatmayı tercih etmiş görünüyor. 2.sezonu izlemeye değer.   fsociety'e yardım eden Whiterose adlı hacker aslında evilcorp'un üst düzey yöneticilerinden biriymiş.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Mr. Robot dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mr. Robot dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mr. Robot dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI