7.6

29 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.6 (28.075 OY)

KONUSU
Lilly Rush (Kathryn Morris), Philadelphia’da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın dedektif. Hiçbir zaman çözülememiş, rafa kalkmış davalara (Cold Cases) atanması mesleki kariyerinde yeni bir pencere açtı. Geçmişinde birçok cinayet davasını suçlu psikolojisini kavrayabilen güdüleri saye ... Devamı
Lilly Rush (Kathryn Morris), Philadelphia’da cinayet davaları üzerine çalışan, yalnız bir kadın dedektif. Hiçbir zaman çözülememiş, rafa kalkmış davalara (Cold Cases) atanması mesleki kariyerinde yeni bir pencere açtı. Geçmişinde birçok cinayet davasını suçlu psikolojisini kavrayabilen güdüleri sayesinde çözdü. Şimdi ise tanıkları sorgulayıp, aradan geçen zaman ve değişen yaşamlar sonrasında, bu kez yeni teknolojiyi kullanıp rafa kalkmış davaları çözmek zorunda. Lilly yeni gelişmelere de hazırlıklı olmalı. Yaptığı iş kabuk bağlamış yaraları tekrar canlandırabilir, şüphelileri tekrar suça itebilir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rinustalarin

12 yıl önce

5.5 / 10

Başta çok iyiydi de, kabak da hiç sevmem hani...

@galadriel

12 yıl önce

ilk sezonlarında kaçırmadan izlerken,sezonlar ilerledikçe iyice sıkmaya başlamıştı bu dizi beni.sürekli aynı rutinde devam etmesi sıkıyo insanı artık.tamam polisiye diziler bu şekilde ilerliyor genelde ama yıllar önce aydınlatılamamış olayları nasıl bu kadar kolay çözebiliyolar.üstelik kesin deliller olmadan sadece tahmin ve mantık yürüterek yapıyolar bunu çoğunlukla.ifadesi alınanlarada nasıl oluyosa herşeyi bi şekilde itiraf ettiriyolar her seferinde.hep bu doğrultuda ilerliyor.adamlarda her seferinde hemen çözülüp itiraf ediyolar.üzerinden yıllar geçmiş adam itiraf etmemiş.ama bunlar biraz sıkıştırınca hemen itiraf..ifadesi alınan kişilerinde yanında avukatı dahi olmadan sorgudan geçiyolar ve muhakkak itirafı alıyolar.işte bu yüzden bi süre sonra sıkıyor fazlasıyla.
N

@ninaa

12 yıl önce

gözüm çarptıkça izlediğim ve 'bazen' gerçekten zevk alabildiğim dizi. şöyle ki, bitiş müzikleri acaip güzel oluyor. soundtrack için izlenir.

@rinustalarin

13 yıl önce

5.5 / 10

Bence Ghost whisperer dizisinden sonra, bu kadar uzatılması son derece gereksiz olan 2. dizidir (bana göre lost bile daha az zorlanmıştır uzatmalarında)

Hikayeler birbirine çok benzemeye başladı ve bir kısır döngü içerisinde sürüklenmekte.

Keşke 2-3 sezonu geçmemiş olsaydı...
T

@turan_sert

13 yıl önce

7.5 / 10

Ortalama. Bazen konular çok eski, kurulan sebep-sonuç ilişkileri çok havada, gerilim çok düşük. Denk gelince izliyorum.
SPOILER

Cold Case dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cold Case dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cold Case dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL