7.3

38 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (44.165 OY)

KONUSU
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.Mac Tay ... Devamı
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.Mac Taylorın şefliğini yaptığı, teknolojik araçları kuşanmış detektifler adaleti yerine getirmeye kararlı. Olay yeri inceleme detektiflerinin hiç uyumayan New York sokaklarında suçluların peşinden koşmaya ihtiyacı yok. Onlar delil peşinde... Kaçan suçlunun, arkasında bırakacağı bir iz onu içeri atmaları için yetip de artıyor bile. Mac Taylorın da dediği gibi: New Yorkta herkes yalan söyleyebilir; ama kanıtların yalan söylediği çok nadirdir.
Gary Sinise

Mac Taylor

Anna Belknap

Lindsay Mo...

Sela Ward

Jo Danville

Robert Joy

Sid Hammer...

A.J. Buckley

Adam Ross

Carmine Giovinazzo

Danny Messer

Hill Harper

Sheldon Ha...

Eddie Cahill

Donald Fla...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@almeida

10 yıl önce

csı dizilerinin en ıyısı...
T

@turan_sert

12 yıl önce

8.5 / 10

ekip ve işler diğer CSİ lerden iyi. Ancak defalarca yazıldığı gibi, olay yeri inceleme birimi sıcak takip yapan bir birim değil. Gerçi ABD de her polisin yılda belli sayıda tutukltmt yapması lazım ama bu birimdeki güçlü bilim teknisyenlerinin sahada taktik operasyonlarda kaybedilme riski alınmaz sanıyorum. konuyu ben kaleme almış olsam birimin bulduğu doneleri değerlendiren kişiye bağlı bir task force=görev gücünün taktik işleri üstlenmesini sağlardım. daha gerçekçi olurdu. BOOMTOWN hepsinden iyi.
SPOILER

CSI: NY dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

CSI: NY dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

CSI: NY dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL