8.8

165 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (363.438 OY)

KONUSU
1993 yılında girdiği silahlı çatışmada öldürülen Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar ve etrafında gelişen olayları konu eden Netflixin yeni dizisi Narcosun ilk fragmanı yayınlandı. Tamamen gerçek olaylar ve gerçek karakterler üzerinden kurgulanan dizide, Forbesın 1989 yılında dünyanın en ... Devamı
1993 yılında girdiği silahlı çatışmada öldürülen Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar ve etrafında gelişen olayları konu eden Netflixin yeni dizisi Narcosun ilk fragmanı yayınlandı. Tamamen gerçek olaylar ve gerçek karakterler üzerinden kurgulanan dizide, Forbesın 1989 yılında dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterdiği Escobarı Brezilyalı oyuncu Wagner Moura canlandırıyor. On bölüm olarak tasarlanan birinci sezon 28 Ağustosta yayınlanacak.
Pedro Pascal

Javier Peña

Matias Varela

Jorge Salcedo

Damián Alcázar

Gilberto R...

Francisco Denis

Miguel Rod...

Alberto Ammann

Pacho Herrera

Pêpê Rapazote

Chepe Sant...

Arturo Castro

David Rodr...

Michael Stahl-David

Chris Feistl

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

8.5 / 10

Dizinin adı narcos olmasına rağmen çoğu kişi tarafından sanki escobar'a özgü çekilmiş bir dizi zannedilmektedir. Ve ikinci sezondan sonrasını ciddi bir kitle izlememektedir. Evet dizinin içinde amerikan propogandası mevcut. Buna yapacak birşey yok, sonuçta çeken ekip bulunduğu ülkenin propogandasını tabiki yapacaktır. Böyle şeylere takılmayı bırakmak gerek.

Neyse, dizinin genel olarak başarılı olduğunu düşünüyorum. 1-2.sezon Escobar, , sezon kali kartelleri, 4 sezonda da meksika'daki uyuşturucu konusuna değinerek başladığı başarıyı aynı şekilde devam ettirmektedir. Özellikle Wagner Moura ve Alberto Ammann'ın oyunculukları efsaneydi diyebilirim. Kesinlikle izlenmesi gereken diziler arasındadır.

@iamgzde

2 yıl önce

Escobarı oynayan Wagner Moura'dan nefes kesici bir oyunculukla ve gerçekliği sorgulanma bir senaryoyla karşı karşıya kalacaksınız.

@hakanderin

3 yıl önce

Bu dizide bile Amerikan propagandası eleştirisi görmek beni şaşırttı doğrusu. Her yapımda Amerikan propagandası eleştirisini görmeye alıştım artık o yüzden pek ciddiye alamıyorum. Çünkü Amerika kendini ne kadar yüceltiyorsa bu eleştiriyi yapanlar da kendini o kadar yüce görüyordur. Onun dışında dizinin mükemmel olduğunu düşünüyorum.

@metehan

5 yıl önce

8.5 / 10

GerçiOnursöylenebilecek herşeyi yazmış. Tercüman olduğu için teşekkürler :) Böylesine harika bir malzeme varken elinde... Bu ne hız dur bir sakin ol. Spoiler olmayacaktır herhalde, sezon sonunda ben diziyi bitirecekler diye oturdum ekran karşısında. Biraz sindirebilmeyi isterdim. Bu süratten sonra diğer sezonları çok merak ediyorum o da ayrı bir konu. Ayrıca tamam büyüksün süper güçsün de bu kadar da göze sokmasaydın iyiydi. Tavsiye ederim efendim.

@amip

5 yıl önce

8.3 / 10

Çok iyi dizi ya, adamlar bu işi biliyor.

@ozlemmonderr

5 yıl önce

10 / 10

Az önce ilk sezonu bitirdim.

Bir de sigara yaktım üstüne. Tavsiye edilmez, şiddetle izlemeniz için diretilir.

@caglaraydogan

5 yıl önce

Fevkalade, ikinci sezonu şimdiden beklemeye başladım.

@tribal

5 yıl önce

Pablo Escobar'ın yaşamını , oluşturduğu karteli , makine gibi işleyen kirli para ağını çok gerçekçi bir üslub ile anlatan netflix şaheseri. Henüz kitlelere ulaşma şansı yakalayamamış olsada, dizinin kalitesi ve kurgusu taktire şayan. Dizinin en büyük artısı hiç bir sahnede sıkmıyor oluşu. öyle ki bir kaç günde birinci sezonu siz farketmeden bitirmiş oluyorsunuz.

Dizi ile ilgili tek olumsuz görüşüm , Pablo Escobar'ı oynayan Wagner Moura'nın, Pablo Escobar'a benzeyecem diye çıktığı yolda Halil Sezai'ye benzemiş olması :)

Pablo'nun insanları satın alırken kullandığı soru da çok açık :

ya kurşun ya para ?
SPOILER

Narcos dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Narcos dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Narcos dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL