8.3

112 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.4 (50.010 OY)

KONUSU

Utopia kült bir çizgi roman senaryosunu bulan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Kitabın son yüzyılda yaşanmış felaketleri önceden belirttiği ileri sürülmektedir. Gruptakiler kısa bir süre sonra The Network olarak bilinen bir organizasyonun hedefi haline gelir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hikmetelli

4 yıl önce

Kendi hlinde takılan bir ekip, herkesin kafasında en az bir kere kurduğu hayali gerçekleştirmek için çabalayan diğer ekibe bulaşır ve izlemesi inanılmaz eğlenceli olan bir sürü olay olur.

Dizinin 3.sezonun iptal edilmesiyle ulan acaba gerçekten bunu yapmak isteyen dıj güjler mi iptal ettirdi diye komplo teorileri eğlencesi de cabası.

@caliskanaylin7

4 yıl önce

8.6 / 10

Tarzı cok farkli, ilk baslarda rahatsiz edici gelebilir ama vazgecmeyin:D
3.sezonunun gelmemesi büyük sacmalik!

@caliskanaylin7

3 yıl önce

" 2020 YORUM GÜNCELLEMESİ" Ben de niye bu mükemmel diziyi bir anda kestiler diyordum şu an diziyi yaşamaya başladık:( olduk paranoyak..

@uzgunrobot

5 yıl önce

9.4 / 10

iptal edilmesi çok sinir bozucu
M

@mrs_aurora

7 yıl önce

"Ne demek 3.sezonu yok :(" dedirten ve gerçekten muhteşem görselliğe sahip ingiliz dizisi. Devam edememiş olması çok üzdü çook.

@wasteful

7 yıl önce

Müziğine bilgisayarda denk geldiğimde tekrar sinir oldum.Böyle farklı bir dizi nasıl izin alamaz ya
D

@derimben

8 yıl önce

9.4 / 10

sadece " the selfish act" sahnesiyle dahi çok şey anlatmaya yetebilen, muhteşem görselliğiyle bir ingiliz dizisi. yarım kalmışlığına da çok takılmayın derimben.

@dr_hugo_strange

8 yıl önce

10 / 10

gitti 3.sezon ya çıkaydı iyiydi

@surgeon

9 yıl önce

7.3 / 10

Biraz overrated bi dizi. Kötü demiyorum ama, en baş ucuna konulacak ya da izlediğim en iyi dizi falan değil. Bazı yerleri çok tahmin edilebilirdi. Bazen de sürüklemedi, tıkandı. Ama orjinal, farklı, izlenmesi gerekli,. Renk kullanımı çok güzel, kamera açıları, senaryo.. Belki de beklenti çok yüksekti ondan oldu. Bi de Kurtlar vadisinden daha çok adam ölüyo :))

@whitebeard

9 yıl önce

9 / 10

harika bir dizi olmasına rağmen 3.sezon onayı alamamış olması biz izleyiciler için kötü oldu tabii. çok görmüş, okumuşsunuzdur ama gene de yazayım; "ingiliz dizileri bi’ başka oluyor be!" adamlardan gerçekten özgün senaryolar çıkıyor. şu ana kadar izlediğim en özgün senaryolu diziler hep ingiliz yapımlarından çıktı, tesadüf müdür sizce? ayrıca dizinin harika bir ost si var.

Son olarak

where is jessica hyde?

@dr_hugo_strange

10 yıl önce

10 / 10

Bence en iyisi ! Orjinallik arayanlar kesinlikle izlemeli. Konusu kolaylıkla gerçekte uygulanabilir, bu yönüyle insanı paranoyak da yapmıyor değil. Bi de renkler çok canlı çok güzel ya dizideki her bir sahne kontrast ayarlarıyla oynanmış gibi çok güzel olmuş :D

Son olarak ’’ Where is Jessica Hyde ? ’’

@refrigerator

10 yıl önce

01x05 bildiğin Dan Brown ’dan Inferno olmuş.

@hashasin

10 yıl önce

4 / 10

Ufak bir ada ülkesinde geçen, rus tehdidine karşı ayıkmamızı sağlayan sonradan meğer olay daha büyükmüş ruslarında günahını aldık dedirten, sinematik açıdan üstdüzey ve sıradışı dizi.

Nasıl Sherlockta Jim Moriarty rolündeki Andrew Scott ünlü olsada şu adamı daha fazla izlesem dediysem aynısını bu dizide Jessica Hyde rolündeki Fiona O'shaughnessy için dedim kendisi tonalite gnaystan bile daha kayadır bence.. Psikopat katil Arby rolündeki Neil Maskell e gelince bu ingilizler orijinal psikopat profil nasıl oluşturulur çok iyi biliyorlar. Adam sadece sesli nefes alıp veriyor ve rahatsız olduğunu hissediyoruz yürüyüşü falan saymıyorum.. Çok beklentiye girmeden izlenirse oldukça keyif verebilir.
SPOILER

Utopia dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Utopia dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Utopia dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL