7.3

50 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (109.680 OY)

KONUSU
Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini veya ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır. Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetik ... Devamı
Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini veya ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır. Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetikler, uyuyan içgüdülerini harekete geçirir ve onu karanlık sırları ve ölümcül yetenekleri ortaya çıkaran acımasız bir yola sürükler. Hutch’ın yumruk, silah ve lastik seslerinin arasında ailesini tehlikeli rakibinden kurtarması ve bir daha asla önemsiz biriymiş gibi hafife alınmayacağından emin olması gerekmektedir.
Bob Odenkirk

Hutch Mansell

Aleksey Serebryakov

Yulian Kuz...

Connie Nielsen

Becca Mansell

Christopher Lloyd

David Mansell

Michael Ironside

Eddie Will...

 RZA

Harry Mansell

Colin Salmon

The Barber

Billy MacLellan

Charlie Wi...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@alchan

5 gün önce

10 / 10

filmi beğendim başrol çok iyiydi, adamın hem ezik hem de havalı olabilmesi beni etkiledi.

@warmageddon

6 gün önce

6.5 / 10

Çokta iyi olmayan bir John Wick klonu, yine de aksiyon sahneleri ile eğlenceli, sonlarına doğru biraz yavan kalmış bir eser.

@shianizal

2 hafta önce

8.8 / 10

Özgünlüğün sadece senaryoyla ilgili olmadığını kanıtlamış filmlerden birisi.

@pretender

2 hafta önce

kafa yormadan iyi zaman geçirmek isteyenler kaçırmasın.bob odenkirk role oldukça yakışmış hakkını da vermiş

@warriorpoet

3 hafta önce

Sonlara doğru biraz cıvısa da aksiyon adına izleniyor. Tavsiye ederim.

@cihan_alkan

1 ay önce

John Wick film serisinin ilk bölümünun tıpa tıp aynısı desem çok da abartmış olmam sanki düşük bütçeli imitasyon bir film izlemiş gibi oldum Resmen Telif yemiyelim diye senaryonun bir kaç yerini değiştirip film yapmışlar :D neyse içinde bulunduğumuz yıl düşünülürse çok fazla iyi film yapılamadı o yüzden yoklukta gider sizi sıkmaz kendini izleten bir filmdi ,Çerezlik iyi seyirler

@rambollezi

2 ay önce

Kimse b*k atmasın on numara film. Biraz da aksiyon :))
T

@terapist

3 ay önce

7.4 / 10

Çok mantık falan filan aramayın. Azıcık alt metin belki ucundan, aksiyonu bol ve hareketli bir film. John wick sevdin mi heh doğru yerdesin buyur.

@mecnun_hammet

3 ay önce

8.5 / 10

Filmin ilk yarısı çok gerçekçiyken ikinci yarısının John Wick etkisinde kaldığını düşünmeden edemiyorsunuz. Başrol on numara iş çıkartmış tipi hal hareketleri çok iyi. Fakat son sahnelerde gereksiz bir komedi barındırması filmin karizmasını bozmuş. Bunun yanında mantık hataları, gereğinden fazla aksiyon sanki hadi yapalım da bitsin havasını yansıtmış ama yine de ben izlerken John Wick filmleri kadar keyif aldım. İlk yarısı 10/10 iken ikinci yarısı aksiyonu bol olan 6/10

@bozzoba

3 ay önce

Holivut’ta havada durdular, inandık. Zamanı büktüler, maşallah dedik. Dünyaya barış getirdiler, eyvallah dedik. Mantık hataları yaptılar, sineye çektik. Ama fırsatı varken ateş etmeyen ve otuz kişi oldukları halde tek tek gelen düşmanları kabullenemiyorum arkadaş.

@samsaara

3 ay önce

7.5 / 10

Şiddet içeriğinden rahatsız olanların izlememesi gereken bir film. Sonlara doğru bir tık sıkılsam da temposu yüksek ve keyifliydi. Çoğu türevinden çok daha başarılı bir filmdi.

@zemzem

3 ay önce

Botlarla kapışan önemsiz bir adamın filmi. Filmin giriş kısmı aksiyon filmine göre uzun tutulmuş, 2. yarıdan sonra film açılıyor. Seyir zevki yüksek, vurdulu kırdılı, kafa dağıtmalık eğlenceli film.

@droim

3 ay önce

6.8 / 10

John wicke selam, ekşına devam!
SPOILER

Önemsiz Biri filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Önemsiz Biri filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Önemsiz Biri filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL