7.2

38 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (72.138 OY)

KONUSU
Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini veya ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır. Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetik ... Devamı
Bir gece, banliyödeki evine iki hırsız girdiğinde Hutch, ciddi bir şiddeti önlemek umuduyla kendisini veya ailesini savunmayı reddeder. Delikanlı oğlu Blake’i hayal kırıklığına uğratır, karısı Becca ise kendisinden daha çok uzaklaşır. Olayın sonuçları Hutch’ın uzun zamandır bastırdığı öfkesini tetikler, uyuyan içgüdülerini harekete geçirir ve onu karanlık sırları ve ölümcül yetenekleri ortaya çıkaran acımasız bir yola sürükler. Hutch’ın yumruk, silah ve lastik seslerinin arasında ailesini tehlikeli rakibinden kurtarması ve bir daha asla önemsiz biriymiş gibi hafife alınmayacağından emin olması gerekmektedir.
Bob Odenkirk

Hutch Mansell

Aleksey Serebryakov

Yulian Kuz...

Connie Nielsen

Becca Mansell

Christopher Lloyd

David Mansell

Michael Ironside

Eddie Will...

 RZA

Harry Mansell

Colin Salmon

The Barber

Billy MacLellan

Charlie Wi...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rambollezi

4 gün önce

Kimse b*k atmasın on numara film. Biraz da aksiyon :))
T

@terapist

1 hafta önce

7.4 / 10

Çok mantık falan filan aramayın. Azıcık alt metin belki ucundan, aksiyonu bol ve hareketli bir film. John wick sevdin mi heh doğru yerdesin buyur.

@mecnun_hammet

2 hafta önce

8.5 / 10

Filmin ilk yarısı çok gerçekçiyken ikinci yarısının John Wick etkisinde kaldığını düşünmeden edemiyorsunuz. Başrol on numara iş çıkartmış tipi hal hareketleri çok iyi. Fakat son sahnelerde gereksiz bir komedi barındırması filmin karizmasını bozmuş. Bunun yanında mantık hataları, gereğinden fazla aksiyon sanki hadi yapalım da bitsin havasını yansıtmış ama yine de ben izlerken John Wick filmleri kadar keyif aldım. İlk yarısı 10/10 iken ikinci yarısı aksiyonu bol olan 6/10

@bozzoba

2 hafta önce

Holivut’ta havada durdular, inandık. Zamanı büktüler, maşallah dedik. Dünyaya barış getirdiler, eyvallah dedik. Mantık hataları yaptılar, sineye çektik. Ama fırsatı varken ateş etmeyen ve otuz kişi oldukları halde tek tek gelen düşmanları kabullenemiyorum arkadaş.

@mavimilena

3 hafta önce

8 / 10

John Wick tarzında bir film. Onu nasıl beğendiysem bu filmi de en az onun kadar beğendim. İçinde barındırdığı mizah sahnelerinin yanı sıra , dövüş ve aksiyon sahneleri ama özellikle otobüs sahnesine bayıldığım bir film oldu. Bob Odenkirk filme çok yakışmış. Tavsiye ederim, mutlaka izleyiniz.

@samsaara

3 hafta önce

7.5 / 10

Şiddet içeriğinden rahatsız olanların izlememesi gereken bir film. Sonlara doğru bir tık sıkılsam da temposu yüksek ve keyifliydi. Çoğu türevinden çok daha başarılı bir filmdi.

@droim

1 ay önce

6.8 / 10

John wicke selam, ekşına devam!
SPOILER

Önemsiz Biri filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Önemsiz Biri filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Önemsiz Biri filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL