Önemsiz Biri Yorumları

Önemsiz Biri filmi detayları

@cihan_alkan

2 gün önce

John Wick film serisinin ilk bölümünun tıpa tıp aynısı desem çok da abartmış olmam sanki düşük bütçeli imitasyon bir film izlemiş gibi oldum Resmen Telif yemiyelim diye senaryonun bir kaç yerini değiştirip film yapmışlar :D neyse içinde bulunduğumuz yıl düşünülürse çok fazla iyi film yapılamadı o yüzden yoklukta gider sizi sıkmaz kendini izleten bir filmdi ,Çerezlik iyi seyirler

@rambollezi

1 ay önce

Kimse b*k atmasın on numara film. Biraz da aksiyon :))
T

@terapist

1 ay önce

7.4 / 10

Çok mantık falan filan aramayın. Azıcık alt metin belki ucundan, aksiyonu bol ve hareketli bir film. John wick sevdin mi heh doğru yerdesin buyur.

@mecnun_hammet

2 ay önce

8.5 / 10

Filmin ilk yarısı çok gerçekçiyken ikinci yarısının John Wick etkisinde kaldığını düşünmeden edemiyorsunuz. Başrol on numara iş çıkartmış tipi hal hareketleri çok iyi. Fakat son sahnelerde gereksiz bir komedi barındırması filmin karizmasını bozmuş. Bunun yanında mantık hataları, gereğinden fazla aksiyon sanki hadi yapalım da bitsin havasını yansıtmış ama yine de ben izlerken John Wick filmleri kadar keyif aldım. İlk yarısı 10/10 iken ikinci yarısı aksiyonu bol olan 6/10

@bozzoba

2 ay önce

Holivut’ta havada durdular, inandık. Zamanı büktüler, maşallah dedik. Dünyaya barış getirdiler, eyvallah dedik. Mantık hataları yaptılar, sineye çektik. Ama fırsatı varken ateş etmeyen ve otuz kişi oldukları halde tek tek gelen düşmanları kabullenemiyorum arkadaş.

@mavimilena

2 ay önce

8 / 10

John Wick tarzında bir film. Onu nasıl beğendiysem bu filmi de en az onun kadar beğendim. İçinde barındırdığı mizah sahnelerinin yanı sıra , dövüş ve aksiyon sahneleri ama özellikle otobüs sahnesine bayıldığım bir film oldu. Bob Odenkirk filme çok yakışmış. Tavsiye ederim, mutlaka izleyiniz.

@samsaara

2 ay önce

7.5 / 10

Şiddet içeriğinden rahatsız olanların izlememesi gereken bir film. Sonlara doğru bir tık sıkılsam da temposu yüksek ve keyifliydi. Çoğu türevinden çok daha başarılı bir filmdi.

@coreality

2 ay önce

7.5 / 10

John Wick seven bunu da sever.

@zemzem

2 ay önce

Botlarla kapışan önemsiz bir adamın filmi. Filmin giriş kısmı aksiyon filmine göre uzun tutulmuş, 2. yarıdan sonra film açılıyor. Seyir zevki yüksek, vurdulu kırdılı, kafa dağıtmalık eğlenceli film.

@tibetli

2 ay önce

7.7 / 10

filmin ilk yarısı daha kreatifti ikinci yarısı da inandırıcılıktan uzak kareografilerle doluydu. Yine de gülmemi ve eğlenmemi engelleyen şeyler değillerdi. Keyifli vakit geçirmek için iyi seçim
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL