Geçmişten Gelen 2015

The Gift

6.4

51 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (109.961 OY)

Süre

1 Saat 48 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Simon ve Robyn yeni evli, genç bir çifttir. Hayatları tam da planladıkları gibi giderken, Simon'ın bir lise arkadaşıyla karşılaşması tüm yaşamlarını alt üst edecektir. Simon, Gordo'yu ilk başta tanımaz ama bir dizi beklenmedik karşılaşma ve kaynağı belirsiz hediye, geçmişten gelen korkunç bir sırrı da açığa çıkartacaktır. 20 sene önce Simon ve Gordo arasında gerçekleşen olayın rahatsız edici, gerçek yüzünü öğrenince Robyn hayata dair sorgulamalara da girecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 15:01 (1 yıl önce)

5.1 / 10

Konu dışı ilerleyiş. Hani konusuna ve fragmanlara bakınca beklenti doğal olarak artıyor ama film beklentinin çok altında bir senaryoya sahip. Oyuncuların tuhaf tavırlarıyla filmde gizem yaratılmaya çalışılmış ama yemezler dostlar. Basit bir hikaye basit bir ilerleyiş. Öyle güzel evlerden görüntü alarak bir film çekince var olan sıradanlık ortadan kalkmıyor. Gereksiz derece -içinde o kadar bir hikaye yokken hem de- bir gizem katılmaya çalışılmış. Ben beklediğimi bulamadım hatta kötü bir film. İntikam filmi desek daha doğru olur. Öyle gizem/gerilim beklemeyin. Sığ bir havada ilerleyen yapımlar arasında işte.   İyi seyirler. P: 5

@birkasikyok yazdı...

Paz, 24 Oca 2016, 04:45 (2 yıl önce)

6 / 10

Overratedın tillahı. Büyük hayalkırıklığı oldu gerçekten. Boşuna 6 ay altyazı beklemişim :(

@havlayankuzu yazdı...

Cmt, 09 Oca 2016, 21:05 (2 yıl önce)

Her şeyleriyle sıkıcı,(yedikleri yemekten, dinledikleri müziğe,sahip oldukları boşbeleş arkadaşlara ve kullandıkları arabaya kadar ) bir modern şehir çiftinin, hayatlarına Gordo diye biri giriyor.....ve gri yaşamları kırmızıyla buluşuyor..   Bu filmin ilk 50 dakikası sizi çok sıkabilir,zira buram buram düzlük kokan bir çiftle tanışacaksınız. Sabah koşusunu ihmal etmeyen,birbirlerini her fırsatta öpücüğe boğan, uyduruk meslekleriyle refah içinde yaşayan bu iki insan,sıradanlıklarına başka bir boyut katabilecek bir adamın kalbini kırdıktan sonra,herkesin kendileri gibi yapay burjuva ahlakıyla donatılmadığını öğrenecekler. Açıkçası hayatta hiçbir şeyden muaf olmadığımızı,gençlikte yapılan hataların da hayatınızı mahvetme haklarının bulunduğunu inanıyorum. Film esasında ahlaki bir kırılmaya odaklanmış. Oldukça keyifli ve erektif bir filmdi. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Geçmişten Gelen filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Geçmişten Gelen filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Geçmişten Gelen filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI