7.5

498 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8 (674.682 OY)

KONUSU
Los Angelesda trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışır. İkisi de imkansıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel jazz müziğini duyurmaya ve secdirmeye çalışmakta, Mia ise ke ... Devamı
Los Angelesda trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışır. İkisi de imkansıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel jazz müziğini duyurmaya ve secdirmeye çalışmakta, Mia ise kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Fakat ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@dignity

10 ay önce

Her sahnesi muhtesem ve ilham verici ayríca çok keyifli, her duyguyu baríndíran bir film.Mutlaka izleyin

@tarik75

1 yıl önce

1 / 10

berbat 1/10

@serkanaydemir

2 yıl önce

5 / 10

Müziksever biri olarak neden, neden, neden!

Şimdi bu filmin ödüller alması falan tamamen politik diyeceğim olmayacak(!) Her haliyle düz bir sıkıcılık barındıran film maalesef. Maalesef diyorum (Maalesef ne ya 'üzülerek söylüyorum ki' demek daha doğru olacak. Arapçanın dilimizdeki lanetinden kurtulmak gerek.) filmde bir sanatsallık var ama sinema olayına müzikal konması beni biraz itiyor filmden. Seven sever ha ona bir şey diyemem ama ben yine şu müzikal filmlerinden hoşlanmadığı bir kez daha anladım. Sadece müzikal olması da sorun değil filmde doğru düzgün bir senaryo da yok. Tuhaflık olsun ödül verelim kafası ne yazık ki yine iş başında. Oyuncular iyi ona bir laf yok da bu durum yine de filmi yukarıda tutaca anlamına gelmesin. Beğenmedim hatta kimseye önermem.

İzlemesen de olur.

@henriette

2 yıl önce

beni bundan daha çok sinirlendiren bir film varsa o da Closer filmidir. ikisi de aynı derecede sinir bozucuydu.
mutsuz sonlu filmleri zaten sevmem ama en azından bir parıltısı olsun isterim. bu film niye öyle bitti mesela ne gereksizdi. mutsuz bitmeli mutsuz bilmeli diye kendi kendilerine tekrarlayıp ortaya bu filmi çıkarmış olma ihtimalleri yüksek. zoraki bir mutsuzluk vardı.
SİNİR BOZUCU BİR FILMSIN SİNİR BOZUCU

@ege_undag

3 yıl önce

8 / 10

Mükemmel bir yapım. Ryan Gosling ve Emma Stone ne kadar başarılı oyuncular olduklarını sonuna kadar kanıtlamışlar. Filmin yapım tasarımından, görüntü yönetimine, müziklerine her şey ince elenip sık dokunmuş. Verdiği nostaljik referanslar da apayrı bir tat katmış.

Burada aldığı puan underrated bence, kesinlikle izlenmeli.

@zett

3 yıl önce

Over mı? rated mı? bilemem ama ’kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine’ der efendi gibi giderim. Filmin ana müziği harika.

@erutururu

3 yıl önce

7.5 / 10

’’Bir ara izlerim’’ deyip bırakmıştım bu filmi, üzerinden tam 5 sene geçmiş. Zaman ne hızlı akıp gidiyor inanamıyorum bazen. Filme gelirsek, senaryosu sıradan bir romantik Hollywood filmi seviyesinde. Öte yandan müzikleri, dans koreografileri falan o kadar güzel ki hiç sıkmadan izletiyor kendini.

@samsaara

3 yıl önce

8 / 10

Keyifli bir deneyimdi. Film bittikten sonra düşündüğüm şey hayallerin mi değer verdiğin insan mı? Bence çok zor bir soru olmakla birlikte herkesin farklı cevap vereceği bir soru. Benim için romantik aşk filminden daha çok hedefleri arasında git geller yaşayan iki insanın hikayesini anlatıyor. 2 aşık gibi dursa da 2 insanın hedeflerine doğru giderken ki hikayesiydi benim için. Dekorlar renkler oldukça tatmin ediciydi. Sinema bir görsel anlatımsa renklerin çok önemli olduğunu düşünüyorum ve karanlıktansa parlak renklerin tercih edilmesi daha çok hoşuma gidiyor.
C

@clementinerci

4 yıl önce

İki kez başlayıp bitiremedim. Neden yakalayamadığımı anlamadım ama...

@retaab

4 yıl önce

7.9 / 10

"A lovely night" sahnesi ve ’City of Stars’ düeti bana yetti .Çerezlik güzel bi film diyebilirim.

@sonuncuadam

4 yıl önce

10 / 10

Ronaldo ve Messi’nin aynı takımda oynaması gibi Emma Stone ve Ryan Gosling’in aynı filmde olması. Müzikler ve danslar da harika, çok sevdim.

@ravenna

4 yıl önce

Muhteşemdi. Film beni benden aldı. Filmi izlerken hissettiklerimi yazıya bile dökemiyorum. Sadece sizlere izleyip o büyülü anların tadını çıkarın diyebiliyorum. Emma Stone ve Ryan Gosling’in aralarındaki enerjinin uyumu mükemmel ve bu da filmin her saniyesine nakış gibi işlenmiş. Mutlaka izleyin!

@free_style

4 yıl önce

Yaşanabilecek daha güzel şeyler varken, kötüsünü yaşayıp daha az mutlu olduğunda içini bir hüzün kaplar.

@tubarni

5 yıl önce

7.7 / 10

senaryosu ve aşkı çok sıradan olsa da müzikleri ve görselliğiyle hoş birkaç saat geçirtiyor insana. bu kadar övgüye de yergiye de gerek yok diye düşünüyorum. ortalama bir film.
SPOILER

Aşıklar Şehri filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aşıklar Şehri filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aşıklar Şehri filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL