7.5

172 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (102.471 OY)

Süre

1 Saat 45 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Bir yandan lise hayatı, bir yandan ergenliğin sosyal engebeleri..Lise son sınıftaki Greg’in huzura kavuşmak için kendince bulduğu yöntem kimseyle yakınlaşmamak, olabildiğince göze batmamak. Ancak annesi, Greg’i kanser hastası sınıf arkadaşı Rachel’a yarenlik etmesi için zorlayınca bu hassas dengeler tamamen alt üst oluyor. Yine de bu sayede Greg, gerçek dostluğun ne olduğunu keşfediyor.

Greg Gaines

Earl Jackson

Rachel Kushner

Greg's Mom

Greg's Dad

Denise Kushner

Mr. McCarthy

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (22)

@shamur-musti yazdı...

Cum, 22 Ara 2017, 23:13 (5 ay önce)

7 / 10

Filmin içinde lösemi olan biri varsa zaten duygusal olarak insanları çok etkliediği için güzel oluyor. Tavsiye ederim güzeldi. Ama tekrar izlemem. İzle geç filmlerin arasında en iyilerinden biri bence. İyi seyirler.

@rectangularr yazdı...

Çar, 30 Ağu 2017, 21:38 (9 ay önce)

Perks of being a wall flower havası esti bence de. O film daha doluydu sanki, bunu da beğendim, iki filmde de gençlerin, sorunlu gençlerin, genelin dışında kalmış ama içi dopdolu gençlerin gözünden dünyaya bakıyoruz. Bu durum bile benim için güzel. Bu şekildeki gençler kendilerini, potansiyellerini farkedemiyorlar ve onu ortaya çıkaracak kişiler/olayar olması gerekiyor hayatlarında, onlar da yetmiyor aslında, kendi içlerinde bulmaları gerekiyor rahatlamanın yolunu son tahlilde. Bu gibi hayatla ilintili durumları hayatın evvel aşamalarından gözler önine seriyor, herkesi açmaz böyle filmler, detaylara da dikkat etmek önemli oluyor bunun gibi filmlerde beğenebilmek için. Detaycı olmayanlar beğenemiyor böyle filmleri bence. Ben beğendim.

@qahraman-13 yazdı...

Cmt, 25 Mar 2017, 12:47 (1 yıl önce)

7.9 / 10

İzlemeye başladığınızda sıkılıp ergen falan diye kapatmayın... Yavaş yavaş dramatikleşen ve sonunda tüm etkisini gösteren bir film.  7.9/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Me And Earl And The Dying Girl filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Me And Earl And The Dying Girl filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Me And Earl And The Dying Girl filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER