6.9

41 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (26.825 OY)

Süre

1 Saat 31 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

Justin Lader

KONUSU

Ethan ve Sophie bir süredir evli bir çifttir. Fakat hayatlarında çeşitli sorunlar vardır ve bunlar evliliklerini zora sokmuştur. Çözüm bulmaya çalıştıkları bir dönemde değişiklik olması için kısa bir hafta sonu tatiline çıkan çift, kendilerini daha büyük bir çelişkinin beklendiğindense habersizdir... Yönetmenliğini Charlie McDowell'ın senaristliğini ise üstlen Justin Lader'ın üstlendiği dram-romantizm türlerindeki filmin başrollerini ise Mark Duplass ve Elisabeth Moss paylaşıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@gundula yazdı...

Cmt, 02 Oca 2016, 13:12 (2 yıl önce)

Ethan ve Sophie yaşadıkları evlilik sorunlarını aşabilmek için bir terapistten yardım alırlar. Eski heyecan, mutluluk ve arzularını, terapistlerinin onlara önerdiği sayfiye evinde geçirecekleri sürede onarabilecekleri inancıyla yola çıkarlar. Gittikleri yerde aslında birbirlerine değil, olmasını istedikleri partnerlerine dair duydukları özlemin fiziksel yansımaları ile tanışırlar. Üç cümle daha yazarsam tüm büyüyü bozacağımdan imtina ederek, farklı bir film izlemek isteyenlere öneririm diyerek bitirmek istiyorum. Oldukça iyi bulduğum ve hafızalarda yer edecek diye düşündüğüm bir film...

@halen yazdı...

Sal, 28 Nis 2015, 15:08 (3 yıl önce)

9 / 10

bu sene izlediğim en değişik filmlerden biri. açıkçası özgün konusu ve oyuncuların doğallığı ile dikkat çekiyor.   ben olsam o durumda ne yapardım diye çok düşündüm..  filmin sonunda bazı soru işaretlerini de kaldırıyor. herkesin çok sevip bayılacağı bir film değil, bağımsız bir festival filmi niteliğinde.   

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Tek Aşkım filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tek Aşkım filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tek Aşkım filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI