Yönetmen
|
Yann Demange
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
Leslie Finlay
, Lizzie Francke
, Hugo Heppell
, Mark Herbert
, Sam Lavender
, Dan MacRae
, Danny Perkins
, Tessa Ross
|
Sinematografi
|
Tat Radcliffe
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Beth Gillman
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Warwick Drucker
|
Işık Şefi
|
Mark Taylor
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Michael Byrne
|
Set
|
Steve Avison
|
1. Kamera Asistanı
|
Steven Gardner
, Tim Potter
|
Ses Kayıtçısı
|
Rashad Hall-Heinz
|
Ressam
|
James Fennessy
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Rod Lee
, Nick Molloy
|
Elektrikçi
|
Richard Haigh
, Bradley Wilson
, Lee Wiseman
, Simon Atherton
|
Üretim Hizmetleri
|
Leslie Finlay
, Lizzie Francke
, Robin Gutch
, Hugo Heppell
, Mark Herbert
, Robert How
, Angus Lamont
, Sam Lavender
, Dan MacRae
, Danny Perkins
, Tessa Ross
|
Müzik
|
David Holmes
, Leo Abrahams
, Keefus Ciancia
, Tim Harries
, Woody Jackson
, Tristin Norwell
, Deantoni Parks
, Dan Rodgers
, Emma Smith
|
Yapım Sanatçısı
|
Chris Oddy
|
Ses efektleri Editörü
|
Bernard O'Reilly
|
Operasyon Yöneticisi
|
Rebecca Davies
, Alistair Hopkins
, Michael Mann
, Fiona Morham
, Barry Ryan
, Nardia Hall
|
İkinci Birim
|
Jamie D. Allen
, Alex Currie-Clark
, Lucy Eaton-Whitfield
, Adam Lock
, Tom Heaven
|
Ses
|
Paul Davies
, Dickie Earll
, Rashad Omar
, Paul Hanks
, Simon Hill
, Jo Jackson
, Adam Laschinger
, Bernard O'Reilly
, Jens Rosenlund Petersen
, Andrew Stirk
, Simon Trundle
|
Özel Efektler
|
Andy Collings
, Graham Hills
, Chris Reynolds
|
Görsel Efektler
|
Luca Bellano
, Tim Caplan
, Matthew Chan
, Adriano Cirulli
, Mitch Crease
, Matt Curtis
, Agueda Del Castillo
, Adam Gascoyne
, Patrick Hall
, Shani Hermoni
, Simon Hughes
, Taskin Kenan
, Ines Li
, Kaveh Montazer
, Maria Peralta Ramos
, James Roberts
, Asa Shoul
, Noga Alon Stein
, Filip Sustek
, Ben Wilson
, Alexander Ha
|
Kamera Teknisyeni
|
Mairead Albiston
, Simon Atherton
, Steve Avison
, Martyn Culpan
, Hamish Doyne-Ditmas
, Warwick Drucker
, Jermaine Edwards
, Matt Fisher
, Emma Friend
, Steven Gardner
, Richard Haigh
, Ian Jackson
, Joe Macdonald
, Marc-Jason Maier
, Tim Potter
, Dean Rogers
, Jason Firth
, Mark Taylor
, Bradley Wilson
|
Editoryal Hizmetler
|
Michelle Cort
, Theresa Crooks
, Johnathan Wei Dickinson
, Tim Drewett
, Matt James
, François Kamffer
, Justin Lanchbury
, Lizzie Newsham
, Steve Owen
, Gareth Parry
, Jason Rayton
, Jamie Welsh
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ben Dillon
|
Diğer
|
Hashim Alsaraf
, Peter Balm
, Jeremy Baxter
, Alexandra Beahan
, Alexandra Blue
, Laurence Brown
, Sue Bruce-Smith
, Neil Calder
, Colin Coull
, Ian Davies
, Zoe Flower
, Rose Garnett
, Mike Goodridge
, Paul Hillier
, Polly Jefferies
, Steve Joberns
, Gareth Jones
, Tracey Josephs
, Emma Kayee
, Tom Leggett
, Michael Mann
, Alex Marshall
, Gerardine O'Flynn
, Ben Roberts
, David Segal-Hamilton
, Niall Shamma
, Heather Shelley
, Mark Shelley
, Hannah Shields
, Joanna Stewart
, Phillip Stone
, Dan Cain
, Martin Ledwith
|
Dublörler
|
Nellie Burroughes
, Wayne Docksey
, David Garrick
, Elliot Hawkes
, Eunice Huthart
, Rowley Irlam
, Vincent Keane
, Florian Robin
, Tom Rodgers
, Gordon Seed
, Ryan Stuart
, Andy Wareham
|
Teşekkürler
|
Michelle Chadwick
, Ian Sellar
|
Yardımcı Editör
|
Jason Rayton
|
Senaryo
|
Gregory Burke
|
Makyaj Sorumlusu
|
Peta Dunstall
, Michael Byrne
, Fiona Lobo-Cranston
, Kristyan Mallett
, Marie Morgan
, Sarah Nuth
, Sangeet Prabhaker
, Charlotte Rogers
, Emma Scott
|
Protez Tasarımcısı
|
Kristyan Mallett
|
Set Yapımcısı
|
Robert How
|
Yapımcı
|
Robin Gutch
, Angus Lamont
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tat Radcliffe
|
Editör
|
Chris Wyatt
|
Oyuncu Seçimi
|
Jina Jay
, Olivia Brittain
, Jessie Frost
, Nick McGinley
, Isabella Odoffin
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Chris Oddy
|
Sanat Yönetimi
|
Kat Hale
, Nigel Pollock
, Mike Betts
, Temple Clark
, Emily England
, James Fennessy
, John Holmes
, Emma Claire Johnson
, Rod Lee
, Russell Lee
, Nick Molloy
, Paddy Mosley
, James O'Brien
, Richard O'Brien
, Jay Pales
, Duncan Wheeler
, Rob Brown
, Matt Curtis
|
Set Dekorasyon
|
Kate Guyan
|
Kostüm Tasarımı
|
Jane Petrie
|
Makyaj Sanatçısı
|
Peta Dunstall
, Sarah Nuth
, Charlotte Rogers
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andrew Stirk
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Tim Caplan
, Adam Gascoyne
|
Dublörler Koordinatörü
|
Stuart Clark
, Rowley Irlam
, Vincent Keane
|
Kameraman
|
Hamish Doyne-Ditmas
|
Steadicam Operatörü
|
Matt Fisher
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jason Firth
, Dean Rogers
|
Kostüm Sorumlusu
|
Holly Smart
, Genevieve Cox
, Beth Gillman
, Tony Tuff
|
Dijital Ortam
|
François Kamffer
, Matt James
|
1. Yardımcı Editör
|
Gez Morris
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sylvia Parker
, Steve Brookes
|
Mekan Yöneticisi
|
Helene Lenszner
, Hannah Lamb
, Claire Newton
, Richard Knight
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Simon Hughes
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Nigel Pollock
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Emma Scott
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Adam Lock
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Chris Reynolds
|
Silah Danışmanı
|
Phillip Stone
, Mark Shelley
, Heather Shelley
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
David Holmes
|
Yapım Yöneticisi
|
Rebecca Davies
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Michael Campbell
, Emma Claire Johnson
, John Holmes
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ian Jackson-French
|
Genel
|
Mike Betts
, Jens Rosenlund Petersen
, Joe Morley
, Simon Trundle
, Paul Hanks
, Nick Foley
, Temple Clark
, Sangeet Prabhaker
, Tim Roberts
, Emma Friend
, Jo Jackson
, Marc-Jason Maier
, Paddy Mosley
, James O'Brien
, Richard O'Brien
, Jermaine Edwards
, Tony Tuff
, Phillip Barrett
, Chris Wyatt
|