6.9

16 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (566 OY)

KONUSU
Kaan binbir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref'i ise biraz ihmal etmiştir. Ancak günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar, a ... Devamı
Kaan binbir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref'i ise biraz ihmal etmiştir. Ancak günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar, ancak yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul'a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref Bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçindeki bulundukları güç durum, özellikle Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@casus

6 ay önce

6 / 10

Çağan Irmak en sevdiğim ve zaten en bilinen yönetmenlerden birisi. Babam ve Oğlum, Mustafa Hakkında Her Şey, Çemberimde Gül Oya gibi dizi ve filmlerin harika yönetmeni iken Unutursam Fısılda'dan sonra bir şeyler oldu. Tamamıyla artık gişeye dönük, herhangi bir şey katmayan ve birbirinin tekrarı yapımlar ortaya koymaya başladı.

Çocuklar Sana Emanet filminden sonra bu da hiç olmamış. Sürekli ortaya baba-oğul ilişkisi koyma, sürekli bir hastalık, basit ve özensiz diyaloglar, göze sokulan mesajlar... İnsan yeni bir şeyler katmasını ve farklı ilgi çekici bir senaryo-kurgu bekliyor. Altan Erkekli'nin oyunculuğu ve yetenekliliği filmi götürüyor. Diğer oyuncularda gözle görülür bir vasatlık var.

@martiuctu

9 ay önce

4 / 10

Klişe senaryo, mesaj üstüne mesaj, fonda en ajite tonundan bir keman melodisi, Brezilya dizisini andıran diyaloglar.. Bu adam Çemberimde Gül Oya ve Mustafa Hakkında Her Şey gibi müthiş şeyleri çeken yönetmenle aynı şahıs mı? İnsan bazen hayret ediyor. :p
SPOILER

Bizi Hatırla filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bizi Hatırla filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bizi Hatırla filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL