7.2

85 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (5.020 OY)

KONUSU
Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut’un hikayesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgili Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğ ... Devamı
Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut’un hikayesini konu ediyor. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır. Sevgili Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Düğüne bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkana hırsızın girmesi, sadece Aykutun maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkana bakmak için sigortadan gelen Gülşah’ın, Aykuttan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@sinebiyat

3 gün önce

8 / 10

Film o kadar sardı ki, geçen Tv’de yayınlandığı akşama denk gelen kendi nişan törenimde bile ara ara tuvalet bahanesiyle televizyonlu odaya gidip izledim. Sonra da tamamını izledim. Gerçekten çok güzel bir film.

@next

1 yıl önce

Türk komedi filmlerinde genelde karakterler salağa bağlanır. Bir olayın içinde olayı anlamadıkları için ya da karakter salak olduğu için olaylar felakete dönüşür. Bu film’de karakterler salak değilde gerçekten mantıklı bir şekilde olaylar felakete dönüşüyor. Aha burada bu konuyu şu karakter anlamayacak aha salağa bağlayacak dediğim yerde aslında gayet mantıklı ve normal hayat tada zor’da olsa başa gelebilecek bir olayın içinde olduğunu gördüm. Beklemediğim şekilde yazılmış bir senaryo. güzel bir film denilebilir.

@hersia

1 yıl önce

Korona günlerinde çok beklentiye girmeyerek ailecek izlenilebilecek keyifli bir film.

@ham

2 yıl önce

10 / 10

Filmi az önce bitirdim çerezlik olarak muhteşem 10/9 veririm, ben beklentisiz izledim, acayip güldüm, kafa dağıtmalık geçmişten bilinen klişe senaryoların 2019 versiyonunu izlemek istiyorsanız tavsiye ederim.

Senaryosu klişe ama kurguda mantık hatası yok ordan kurtarıyor.

@shamur_musti

2 yıl önce

6.5 / 10

Cem Gelinoğlu bu işi kıvırdı bence. Öyle harika filmler değil ama en azından güldürüyor. Ben beğendim. Tavsiye ederim.

@levent_bk

2 yıl önce

3 / 10

çektikleri filmi oturup izlemiyorlar mı, anlamıyorum. film klişelerle dolu olmasına rağmen izleniyor fakat gereksiz, abartılı küfür kullanımıyla yine vıcık bir varoş filmine dönüşüyor.

@akter1991

2 yıl önce

5.8 / 10

Türk komedi filmlerine karşı genel olarak ön yargılı olan biriyim. Bu filme de öyle gittim ama beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim.
SPOILER

Aykut Enişte filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aykut Enişte filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aykut Enişte filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL