Aykut Enişte Yorumları

Aykut Enişte filmi detayları

@stiff

2 ay önce

6.9 / 10

Önyargılı başladığım ama çok eğlendiğim bir film oldu. Bazı "komedi" sahneleri "olmasa da olur" gibiydi ama yine de çok eğlendim. Hollywood filmi tadı da var, hakkını yemeyelim. Duygusal sahneleri vıcık vıcık değil. Kayınço Mithat karakterini çok sevdim.

@emrhean

8 ay önce

10 / 10

Bu kadar eğleneceğimi hiç düşünmemiştim oldukça güzel vakit geçirdim. Hiç gülmediğim kadar da güldüm.

@cokoprenses

10 ay önce

4.5 / 10

Bu tarz yapımlardan çok hazzetmem aslında. Fakat bunu sıkılmadan izledim hatta yer yer güldüm. Çok boş vaktiniz varsa değerlendirmek için şans verilebilir.

@dostdostov

1 yıl önce

klasik yerli komedi tadında değil.İzleniyor yani baya baya.

@sinebiyat

1 yıl önce

8 / 10

Film o kadar sardı ki, geçen Tv’de yayınlandığı akşama denk gelen kendi nişan törenimde bile ara ara tuvalet bahanesiyle televizyonlu odaya gidip izledim. Sonra da tamamını izledim. Gerçekten çok güzel bir film.

@next

2 yıl önce

Türk komedi filmlerinde genelde karakterler salağa bağlanır. Bir olayın içinde olayı anlamadıkları için ya da karakter salak olduğu için olaylar felakete dönüşür. Bu film’de karakterler salak değilde gerçekten mantıklı bir şekilde olaylar felakete dönüşüyor. Aha burada bu konuyu şu karakter anlamayacak aha salağa bağlayacak dediğim yerde aslında gayet mantıklı ve normal hayat tada zor’da olsa başa gelebilecek bir olayın içinde olduğunu gördüm. Beklemediğim şekilde yazılmış bir senaryo. güzel bir film denilebilir.

@hersia

3 yıl önce

Korona günlerinde çok beklentiye girmeyerek ailecek izlenilebilecek keyifli bir film.

@ham

3 yıl önce

10 / 10

Filmi az önce bitirdim çerezlik olarak muhteşem 10/9 veririm, ben beklentisiz izledim, acayip güldüm, kafa dağıtmalık geçmişten bilinen klişe senaryoların 2019 versiyonunu izlemek istiyorsanız tavsiye ederim.

Senaryosu klişe ama kurguda mantık hatası yok ordan kurtarıyor.

@shamur_musti

3 yıl önce

6.5 / 10

Cem Gelinoğlu bu işi kıvırdı bence. Öyle harika filmler değil ama en azından güldürüyor. Ben beğendim. Tavsiye ederim.

@levent_bk

3 yıl önce

3 / 10

çektikleri filmi oturup izlemiyorlar mı, anlamıyorum. film klişelerle dolu olmasına rağmen izleniyor fakat gereksiz, abartılı küfür kullanımıyla yine vıcık bir varoş filmine dönüşüyor.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL