Troll Avı 2010

Trolljegeren a.k.a The Troll Hunter

5.9

43 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (59.000 OY)

Süre

1 Saat 43 Dk.

Ülke

Norveç

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Bir grup üniversite öğrencisi, gizemli bir takım ayı ölümlerini araştırmaya çalışırlar, ancak çok daha tehlikeli olaylarla karşılaşırlar. Gizemli bir avcıyı takip etmeye başlarlar ve onun bir trol avcısı olduğunu öğrenirler.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@alisesen yazdı...

Per, 12 Haz 2014, 13:45 (4 yıl önce)

7 / 10

                  Film yer yer mantık hataları ve gereksiz diologları barındırsa da genel itibariyle güzel bir film. Zaman zaman durağanlaştığı bölümler var ama trollerin gözüktüğü sahneler başarılı olmuş.Eğer bu film Amerikan yapımı olsaydı sıradan bir film olabilirdi lakin Norveçlilerin çekmiş olması filme artı değer katmış.Tabi ülkemizin bu yöndeki en gelişmiş versiyonu Gulyabani olduğu için fazlada eleştirmek yersiz.Bu arada Norveç dili kulağıma çok değişik geldi biraz uzak doğu dillerini anımsatıyor.Film kötü değil izlenir vakit kaybı asla değil tavsiye ederim farklı ülkelerin yapımlarını da izlemek gerekiyor 7/10

@glarsin yazdı...

Çar, 09 Eki 2013, 00:49 (5 yıl önce)

7.7 / 10

kesinlikle başarılı sayılması gereken bir film. çok ayrı bir dünyaya götürüyor, kuzey avrupa coğrafyası ve efsaneleriyle başbaşa kalıyorsunuz. yalnız şahsi fikrim afişi biraz aldatıcı olmuş. sadece afişi gören birisi star tv'deki dev pitona helikopterle füze atılan filmlerle karıştırılabilir. kesinlikle o tarz bir "yaratık öldürmece" filmi değil.

@winternight yazdı...

Paz, 01 May 2011, 01:41 (7 yıl önce)

7 / 10

Sırf Norveç manzaraları için bile izlenebilir film aslında bir de kuzey mitolojisine ilgiliyseniz kaçırmayın derim bu filmi. Diğer bazı amatör kameralı filmlerin aksine boş muhabbet neredeyse hiç yok filmde. Bunun yanında troller inanılmaz başarılı bir şekilde aktarılmış filme, sesleri, fizikleri, özellikleri vs...   Filmle ilgili bir kaç sıkıntı var gözüme çarpan birincisi din muhabbeti hiç olmamış bu filme, izleyenler anlayacaktır. İkincisi ise filmin başında ve sonundaki yazılar filme gereksiz bir ciddiyet katmış, sanki gerçek bir olayı anlatıyormuş gibi yapmışlar. Ben pek beğenmedim fakat kişiden kişiye değişir bu durum. Yine sonu da tatmin edici bitmiyor malesef.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Troll Avı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Troll Avı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Troll Avı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI