VİZYONDA

6.2

13 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (62.571 OY)

KONUSU

İkinci Dünya Savaşı'nın son umutsuz günlerinde, yalnız bir maden arayıcısının kuzey Finlandiya'da kavrulmuş bir toprak inziva yerinde Nazilerle yolları kesişir. Naziler onun altınını çaldığında, sıradan bir madenciye bulaşmadıklarını çok geçmeden fark ederler.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fthgzl79

2 hafta önce

5.6 / 10

Filmdeki kahramanımız efsanevi/mitolojik bir karakter. Bir nevi yarı tanrı gibi. Filmi bu şekilde izlemek lazım. Öbür türlü çok saçma ama film izletiyor kendini.

@filminsani

1 ay önce

aksiyon yapmak için her şey mübah mantığındaki fin rambosu filmi.o kadar çok sekans var ki saymakla bitmez.aksiyonun tadını alacakken ister istemez odak noktasından çıkıyor.

@jessamina

5 ay önce

Bir ton saçmalık, fazlaca abartı.

@gaffarson

6 ay önce

Aslında fena başlamamıştı umutlandırdı ve kısa bir yere kadar iyi de idare etti. Sonra bir bozdular ama öyle böyle değil önünü alamadılar. Hani attan ata sıçrayıp o esnada 3 ok birden atıp 3 ayrı kişiyi vuran Cüneyt Arkın filmleri bile bu filmden daha mantıklı gelmeye başlayabilir. Finalde toparlar belki diye beklemeyin çünkü ilerledikçe daha da uçuyorlar. Komik de olmayan final esprisi ile taçlandırmışlar. Zekâ seviyeniz ortalama üzerindeyse boşuna açmayın, vakit kaybetmeyin.

@hashasin

7 ay önce

1 / 10

Hint aksiyon filmlerindeki saçmalıklarla yarışacak imdb puanı şişirilmiş film. Afişle kandıranlar listemde yukarılara oynar.uçak yere çivi gibi çakılıyor uçaktan geriye sadece adam kalıyor ve bu film gayet ciddi ciddi ilerliyor
SPOILER

Sisu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sisu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sisu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL