Oyuncak Hikayesi 4

(2019)

Toy Story 4

Film 1 Saat 40 Dk. Animasyon, Macera ABD 20 Haziran 2019

7.6

75 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.7 (247.630 OY)

KONUSU
Woody dünyadaki yeri konusunda her zaman kendine güvenir ve önceliği Andy veya Bonnie ait olduğu çocuğa göz kulak olmaktır. Bonnie odasına "Forky" adlı zoraki bir oyuncak ekleyince, eski ve yeni arkadaşlarıyla birlikte çıktığı macera Woody’e dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gös ... Devamı
Woody dünyadaki yeri konusunda her zaman kendine güvenir ve önceliği Andy veya Bonnie ait olduğu çocuğa göz kulak olmaktır. Bonnie odasına "Forky" adlı zoraki bir oyuncak ekleyince, eski ve yeni arkadaşlarıyla birlikte çıktığı macera Woody’e dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gösterir.
Tom Hanks

Woody (ses)

Tim Allen

Buzz Light...

Annie Potts

Bo Peep (ses)

Tony Hale

Forky (ses)

Keegan-Michael Key

Ducky (ses)

Madeleine McGraw

Bonnie (ses)

Christina Hendricks

Gabby Gabb...

Jordan Peele

Bunny (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
R

@rakunfilm

8 ay önce

7.7 / 10

Toy Story 4, çocuklar, çocuğu olanlar ve içindeki çocuğu öldürmeyenler için... Bu filmi yaratan ekip içindeki herkese saygılı ve dost. Eğer merak ediyorsanız; Mr. Potato Head’i seslendiren Don Rickles filmden önce hayatını kaybetti ama yapımcılar başka bir ses bulmak yerine onun geçmiş kayıtlarını derleyerek seslendirme yapmayı tercih etti. Seslendirme demişken, filmi basın gösteriminde Türkçe dublajlı haliyle izledik, açıkçası bunu sorun etmiyorum, animasyon dediğinin aslı da dublaj değil mi! Bizim dublajcılarımız da fevkalade olduğu için yaptıkları küçük yerelleştirmelere çok gülüyorum. Siz hangisini seçersiniz bilmiyorum ama iki hali de iyidir.

@filmist

1 yıl önce

6.8 / 10

Yine oyuncaklar yine macera dolu saatler.
Son derece güzel, eğlenceli ve kendini izlettirebiliyor.Temposu önceki serilerden alışageldiğimiz türden ne çok fazla ne çok az tam tatmin edici seviyede.Olumsuz olarak söyleyebileceğim nokta ise bir önceki seriye göre üzerine katılmamış hemen hemen aynı senaryosu olması münasebetiyle yenilik vaat etmiyor maalesef.
İzlemeye değer.
SPOILER

Oyuncak Hikayesi 4 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Oyuncak Hikayesi 4 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Oyuncak Hikayesi 4 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL