Beyaz Tanrı 2014

Feher Isten a.k.a White God

6.8

49 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (12.302 OY)

KONUSU

Bir kızın en yakın arkadaşı sahip olduğu köpektir. Yaşadıkları dünya ise kazananlar ve kaybedenler olarak ikiye bölünmüştür. Kızın başından geçenlere can yoldaşı köpeği de eşlik edecektir. Macaristan yapımı dramatik filmin yönetmenliğini Kornél Mundruczó üstleniyor. Oyuncular ise Zsófia Psotta, Sándor Zsótér ve Lili Horváth.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (17)

@mesn3 yazdı...

Paz, 08 Eki 2017, 20:59 (8 ay önce)

İnsanların bu kadar vahşileşmesinden sonra köpeklere hak vermemek elde değil.Keşke adalet gerçek hayatta da bu kadar hızlı tecelli etse. Hagen in köpek dövüşünün sonunda yaptığından pişmanlık duyan bakışları dönüştüğü şeyden nefret etmesi... Harikaydı. Bir köpek sadece bakışlarıyla ne kadar çok şey anlatabilir onu seyrettik.

@crowfuu yazdı...

Paz, 02 Eki 2016, 01:03 (1 yıl önce)

6 / 10

Ben filmi daha farklı yorumlayacağım. Zalimin yaptığı zulümler ve ezilenlerin zulüm karşısında verdiği tepki olarakta görülebilinir.  Bir nebze azınlıklara sokakta toplanma ve isyan etme hakkını verdiği için yinede olumlu karşılıyorum. Bize biber gazı sıkmadan bu hakkı bile vermiyorlar. İnanın aslında bu sistemde bir köpek kadar değerimiz yok.

@havlayankuzu yazdı...

Sal, 02 Şub 2016, 01:15 (2 yıl önce)

Ruhunuzda bir çentik daha atarak,sizi biraz daha farklı biri,iki saat öncesinden  daha başka bir insan yapan şeylerden biri de bu filmdir. Bu şeyler,çok şeşitli olabilir. Bir araba kazası, biten bir aşk veyahut can pazarına bir seyahat,uzaylılar tarafından kaçırılmak........artık öyle bir şeyler. O şeylerden biri de bu filmdir. Sizi biraz daha az siz yapacak. Keşke her okulda izletseler. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Beyaz Tanrı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Beyaz Tanrı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Beyaz Tanrı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI