6

39 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (718 OY)

Süre

1 Saat 45 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

Nehir bir gün tesadüfen bir şarkı dinler ve derinden etkilenir. O kadar beğenir ki notaların ardından şarkıyı yapan müzisyenin peşine düşer... Yolun sonundaysa şarkının sahibi Ozan'ı bulur. Ama Ozan çok gelgitler yaşayan, çıkmaz bir sokak gibidir... Bir tarafın kararlılığı ile diğer tarafın bocalamaları arasında sıkışıp kalan bir aşk hikayesi mutlu sonlu bir masala bağlanbilecek midir... Filmin yönetmenliğini İlksen Başarır üstlenirken, daha önceki projelerde olduğu gibi senaryo yine Mert Fırat ve Başarır ikilisine ait. Başrollerde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken kadroda onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun isimleri eşlik ediyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@gundula yazdı...

Cmt, 26 Eyl 2015, 13:11 (2 yıl önce)

Mert Fırat'ın sesine bayıldım.  Med-cezir içindeki aşk hikayesi izlenilir türden... Melisa Sözen iyi bir oyuncu ama başka birini tercih ederdim. Hoştu... izlemek zorunlu değil...

@sinemtat yazdı...

Çar, 11 Mar 2015, 15:30 (3 yıl önce)

4.2 / 10

Bu ikili artık ayrı ayrı işler yapsın bence. Başka dilde Aşk iyiydi gerçekten. Bu film olmamış. Filmin sonuna kadar bu adamda ne arıza var? diye soruyorsunuz. Sonunda da gayet klişe bir şekilde bitiyor. Gerçekçi olmayan sahneler var. Yönetmen aynı zamanda senaryoyu da yazdığı için daha iyisini bekliyorsunuz ama olmamış. Mert Fırat bile kurtaramamış filmi ki son yıllarda en iyi genç oyuncu kendisi bence. İyi tarafından bakmaya çalışayım. Belki bu tip filmleri daha iyilerini çekmek, toplumsal konulara eğilebilmek için ticari araç olarak görüp, çekmek zorunda kalıyor olabilirler. Eğer öyleyse boşuna zaman kaybetmiş ve para harcamış olmayız.

@tambenlik yazdı...

Paz, 08 Mar 2015, 23:19 (3 yıl önce)

ve "nilüfer" şarkısını bir de mert fırat'tan dinliyoruz:   http://www.youtube.com/watch?v=GSrvzb0oDXQ      

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Bir Varmış Bir Yokmuş filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bir Varmış Bir Yokmuş filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bir Varmış Bir Yokmuş filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI