5.8

109 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (104.208 OY)

KONUSU

Mahkemece atanmış yasal vasi hizmeti veren bir kadın, yaşlı müşterilerini dolandırarak zorla huzurevine kapatır. Ancak hedefindeki son ismin sürpriz bağlantıları vardır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mahi

1 ay önce

Rosamund Pike başta olmak üzere herkes çok iyi oynamış.Farklı bir senaryosu var acaba gerçekten sistem bu şekilde mi yürüyor?Güya yardımcı olmak adına insanların hürriyetlerine el koyarak yapılan çıkarcı hamleler izlerken pes dedirtiyor.Ben oldukça beğendim bu filmi,hele ki Netflix filmleri içerisinde çok çok iyi.

@whitebeard

1 ay önce

Güzelim konu mantık hataları gerçeklikten uzak senaryo ile heba edilmiş. Seyir zevkinin yanına bir de güzel bir senaryo ekleselerdi şu anda daha farklı konuşurduk bu filmi. Ama o kadar mantık hatalarıyla dolu bir film ki, o yüzden seyir zevki de bir yere kadar götürüyor.

@bello

1 ay önce

6.5 / 10

Sinirlendirdi, gerdi, merak ettirdi, nefret ettirdi, şaşırttı, üzdü, acındırdı, fark ettirdi....
U

@ulas_ersoy

2 ay önce

Kusurları olmasına rağmen güzel film. Gone Girl’den beri rosamund pike hayranı olmamdan bana güzel gelmiş de olabilir. Konu güzel, senaryoyu bilemedim, rosamund dışındaki oyunculukları ise beğenmedim.

@stiff

2 ay önce

7 / 10

Çok net olan bir şey var. Çok iyi vakit geçirtiyor. Rosamund Pike zaten sevdiğim bir kadın oyuncu. Peter Dinklage abimizi de oyuncu olarak çok beğenirim. Bu filmdeki rol de çok yakışmış. Konu da ilginç, giriş de güzel. İlerledikçe keyif veriyor, merak uyandırıyor. Neden puanı düşük ve düşmeye devam ediyor ? Son 20, belki 25 dakikası yüzüden. İşin mantık kısmını geçtim, son bölüm gerçekten komik kaçmış bu kurguya. Finali için başarısız diyemem ama son 20 dakika gerçekten kötü.

@kelebegimsi

3 ay önce

izlerken kanim dondu!

@tendopain

3 ay önce

Aynen 2 kadın mayfa liderini kaçırıyor o kadar basit şekilde :D:D. Mafya liderimiz kafalarına sıkmak yerine birini arabayla ormana diğerini vanaları açıp gazla öldürüyor. Reyiz sık kafalarına at denize yesinler tertemiz ne bu fantezi kendini yıpratma bu kadar.

@ekopyen

3 ay önce

Filmin sonu bile içimi soğutmadı açıkçası. Film kendisini seyrettirse de epey irrite ediciydi. Tatminsizlikle bitirdim.

@monco

4 ay önce

Filmde aptal bir yargıç. Bol miktarda güç zehirlenmesi yaşayan sosyopat var. Rosamund Pike’a secde ede ede izledim. Mantıksız çok şey var tabi.

@caliskanaylin7

4 ay önce

8.5 / 10

Dişini süte attın ya orada bi yakınlaştık seninle....
Çok iyi film izlerken bir an sıkılmadım finali de bence seyircinin yüreğini soğuttu ne de olsa kötüler hep kazanmamali;)
Yaşlılık korkusu içinizi sarsın der gibi bir film ayrıca:(

@freebird

4 ay önce

7 / 10

Yorumlara istinaden yazıyorum. Aslında bir Netflix filmi değil. Bazı ülkelerde (mesela Birleşik Krallık’ta) "Amazon Original" diye yayınlanıyor.

@mehmetm

4 ay önce

netflix’te bir optimizasyon sorunu var, büyük paralar harcayıp neden bu kadar basit filmler yapıyorlar, düşünce güzel; ama saçma bir şekilde ilerlemesi üzüntü verici.

@movienerd

5 ay önce

5.5 / 10

Sanki olay şöyle gelişmiş gibi, Rosamund Pike’ı ayarlayalım ona uygun bi senaryo oluştururuz zaten ordan da yürürüz... En iyi kadın oyuncu altın küresini aldı ha haketti de ama iyi oyunculukla / iyi oyuncularla filmin kurtarılamayacağını özellikle bu sene sıklıkla gördük.

Senaryoda genel bir özensizlik var bir çok nokta var ki nasıl yani bunu neden düşünmediniz dedim. Arabada uyanabilmesi, mafyanın 1 tane korumayla aşağı ineceğini hesaplayarak plan yapması ve öyle olması, inanılmaz bir rahatlıkla üç katı iri adamları sanki her gün yapıyormuşçasına alaşağı etmesi, kullandığı arabayı şöförünün üstüne kaydettirmiş bi de şaka gibi, fran’i her ne hikmetse ölmeden kurtarabilmesi... yani daha çok var sayamadım hepsini. Hadi hepsini geçtim bu adam gelip 10 milyon verdikten sonra sıkıverse bi tane kafana neyinden bu kadar eminsin tekrar öldürmenin bu kadar beceriksizce yapılacağından. Neyse sonu fena de
... Devamı
Sanki olay şöyle gelişmiş gibi, Rosamund Pike’ı ayarlayalım ona uygun bi senaryo oluştururuz zaten ordan da yürürüz... En iyi kadın oyuncu altın küresini aldı ha haketti de ama iyi oyunculukla / iyi oyuncularla filmin kurtarılamayacağını özellikle bu sene sıklıkla gördük.

Senaryoda genel bir özensizlik var bir çok nokta var ki nasıl yani bunu neden düşünmediniz dedim. Arabada uyanabilmesi, mafyanın 1 tane korumayla aşağı ineceğini hesaplayarak plan yapması ve öyle olması, inanılmaz bir rahatlıkla üç katı iri adamları sanki her gün yapıyormuşçasına alaşağı etmesi, kullandığı arabayı şöförünün üstüne kaydettirmiş bi de şaka gibi, fran’i her ne hikmetse ölmeden kurtarabilmesi... yani daha çok var sayamadım hepsini. Hadi hepsini geçtim bu adam gelip 10 milyon verdikten sonra sıkıverse bi tane kafana neyinden bu kadar eminsin tekrar öldürmenin bu kadar beceriksizce yapılacağından. Neyse sonu fena değildi güzel bitirmişler, öyle ummadığın taş minvalinde.

@dilekcandar

5 ay önce

3.4 / 10

Böyle saçma sapan bir film görmedim. Konu itibari ile çok güzel olabilecek bir konuyu saçma bir şekilde sonlandırmak sadece Türk sinemasına özgü değilmiş, içim ferahladı.

@samsaara

5 ay önce

4.8 / 10

Amy karakterinin yanında Marla kesinlikle bir melek.
SPOILER

I Care a Lot filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

I Care a Lot filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

I Care a Lot filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL