I Care a Lot Yorumları

I Care a Lot filmi detayları

@whitebeard

2 hafta önce

Güzelim konu mantık hataları gerçeklikten uzak senaryo ile heba edilmiş. Seyir zevkinin yanına bir de güzel bir senaryo ekleselerdi şu anda daha farklı konuşurduk bu filmi. Ama o kadar mantık hatalarıyla dolu bir film ki, o yüzden seyir zevki de bir yere kadar götürüyor.

@bello

2 hafta önce

6.5 / 10

Sinirlendirdi, gerdi, merak ettirdi, nefret ettirdi, şaşırttı, üzdü, acındırdı, fark ettirdi....
U

@ulas_ersoy

3 hafta önce

Kusurları olmasına rağmen güzel film. Gone Girl’den beri rosamund pike hayranı olmamdan bana güzel gelmiş de olabilir. Konu güzel, senaryoyu bilemedim, rosamund dışındaki oyunculukları ise beğenmedim.

@stiff

1 ay önce

7 / 10

Çok net olan bir şey var. Çok iyi vakit geçirtiyor. Rosamund Pike zaten sevdiğim bir kadın oyuncu. Peter Dinklage abimizi de oyuncu olarak çok beğenirim. Bu filmdeki rol de çok yakışmış. Konu da ilginç, giriş de güzel. İlerledikçe keyif veriyor, merak uyandırıyor. Neden puanı düşük ve düşmeye devam ediyor ? Son 20, belki 25 dakikası yüzüden. İşin mantık kısmını geçtim, son bölüm gerçekten komik kaçmış bu kurguya. Finali için başarısız diyemem ama son 20 dakika gerçekten kötü.

@kelebegimsi

1 ay önce

izlerken kanim dondu!

@tendopain

2 ay önce

Aynen 2 kadın mayfa liderini kaçırıyor o kadar basit şekilde :D:D. Mafya liderimiz kafalarına sıkmak yerine birini arabayla ormana diğerini vanaları açıp gazla öldürüyor. Reyiz sık kafalarına at denize yesinler tertemiz ne bu fantezi kendini yıpratma bu kadar.

@ekopyen

2 ay önce

Filmin sonu bile içimi soğutmadı açıkçası. Film kendisini seyrettirse de epey irrite ediciydi. Tatminsizlikle bitirdim.

@monco

3 ay önce

Filmde aptal bir yargıç. Bol miktarda güç zehirlenmesi yaşayan sosyopat var. Rosamund Pike’a secde ede ede izledim. Mantıksız çok şey var tabi.

@caliskanaylin7

3 ay önce

8.5 / 10

Dişini süte attın ya orada bi yakınlaştık seninle....
Çok iyi film izlerken bir an sıkılmadım finali de bence seyircinin yüreğini soğuttu ne de olsa kötüler hep kazanmamali;)
Yaşlılık korkusu içinizi sarsın der gibi bir film ayrıca:(

@freebird

3 ay önce

7 / 10

Yorumlara istinaden yazıyorum. Aslında bir Netflix filmi değil. Bazı ülkelerde (mesela Birleşik Krallık’ta) "Amazon Original" diye yayınlanıyor.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL