I Care a Lot Yorumları

I Care a Lot filmi detayları

@movienerd

6 gün önce

5.5 / 10

Sanki olay şöyle gelişmiş gibi, Rosamund Pike’ı ayarlayalım ona uygun bi senaryo oluştururuz zaten ordan da yürürüz... En iyi kadın oyuncu altın küresini aldı ha haketti de ama iyi oyunculukla / iyi oyuncularla filmin kurtarılamayacağını özellikle bu sene sıklıkla gördük.

Senaryoda genel bir özensizlik var bir çok nokta var ki nasıl yani bunu neden düşünmediniz dedim. Arabada uyanabilmesi, mafyanın 1 tane korumayla aşağı ineceğini hesaplayarak plan yapması ve öyle olması, inanılmaz bir rahatlıkla üç katı iri adamları sanki her gün yapıyormuşçasına alaşağı etmesi, kullandığı arabayı şöförünün üstüne kaydettirmiş bi de şaka gibi, fran’i her ne hikmetse ölmeden kurtarabilmesi... yani daha çok var sayamadım hepsini. Hadi hepsini geçtim bu adam gelip 10 milyon verdikten sonra sıkıverse bi tane kafana neyinden bu kadar eminsin tekrar öldürmenin bu kadar beceriksizce yapılacağından. Neyse sonu fena değildi güzel bitirmişler, öyle ummadığın taş minvalinde.

@dilekcandar

1 hafta önce

3.4 / 10

Böyle saçma sapan bir film görmedim. Konu itibari ile çok güzel olabilecek bir konuyu saçma bir şekilde sonlandırmak sadece Türk sinemasına özgü değilmiş, içim ferahladı.

@samsaara

1 hafta önce

4.8 / 10

Amy karakterinin yanında Marla kesinlikle bir melek.
D

@dignity

1 hafta önce

2.7 / 10

Bu kadar saçma gerçek hayatta olmayacak ve senaryosu saçmalıklarla dolu bir film daha görmedim berbat ötesi
M

@mkd3441

1 hafta önce

1 / 10

Uzun cümleler kurmanın pek bir anlamı yok. Film olarak adlandırılan bir ürün ne kadar rezil olabilirse o kadardı. İnsanın aklıyla dalga geçmeninde bir sınırı var. Absürt komedi yanında hafif kalır.

@mavimilena

1 hafta önce

7.3 / 10

Güzel başladı ve sonuna kadar da ilgiyle izledim. Sadece biraz gereksiz yere uzun buldum. Daha kısa tutulabilirmiş. Rosamund Pike’nin oyunculuğunu da çok beğendim. Karakterinde fazlasıyla sinir bozucu olmayı başarmış. Vahşi güzel :)

@bigamist

2 hafta önce

7 / 10

Çok iyi başlamıştı ta ki Rus cüce mafya babası ortaya çıkana kadar

@max_manus

2 hafta önce

6 / 10

ilk yarısı için ne kadar olumlu konuşacaksam ikinci yarısı için de o kadar olumsuz konuşabilirim. bu kadar iyi başlayıp, kaliteli bir film vadettikten sonra, sırf alt metninde şunu söyleyelime lafı getirmek için inandırıcılıktan son derece uzak olaylar silsilesi ile kapanış yapmış ve gayet güzel potansiyelini heba etmiş.

@comeche

2 hafta önce

Enteresan hikaye, spektaküler oyuncular, güzel müzikler -ki özellikle açılış- ve sonuç eğlenceli bir kara mizah. Gone Girl’de de çok yakıştığını düşündüğüm R. Pike’ın bu başta havalı, sakin, çekici görüntüsünün bir anda aksiyona giren yırtıcıya dönmesini izlemek ayrı keyif. Keşke senaryo da vasatı aşabilseydi.

@thorne_zytkow

2 hafta önce

BU FİLMİ İZLEYEN YAŞLI ZENGİN AMERİKALILAR ÜLKEYİ TERK ETMEK Z0RUNDA KALDILAR:)) İnsan dolandıran bir hayvandır ve onun dışında dolandırıcılık yapan hayvan yoktur filmde de dişi bir hayvanı izledik .Hikayesi farklı gibi gözükse de konusu ve sonu farklı değildi.Film bittiğinde vermiş olduğum tepki şuydu; bu son için neden 2 saat?Çok uzundu ,bence bu konudaki bir film daha kısa tutulabilirdi ve sonu da farklı olabilirdi.İzleyen kişi belli olaylar cereyan ettiği sahnelerde şunu düşünüyor filmin bitmesine daha 25 dakika var bir şeyler olmalı diyor ama olmuyor klasik dolandırıcıların karşılaştığı ilahi son ile karşılaşıyoruz e peki neden bu kadar beklettiniz ?Aslına bakarsanız netflix’in bunu çok önemsediğini de düşünmüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL