Suçlu (2018)

Den skyldige a.k.a The Guilty

Film 1 Saat 25 Dk. Dram, Gerilim Danimarka 30 Kasım 2018

7.5

36 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (29.682 OY)

KONUSU
Film, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holme odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger gününün sıkıcı geçeceğini düşünmektedir, ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Po ... Devamı
Film, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holme odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger gününün sıkıcı geçeceğini düşünmektedir, ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Polis istasyonuna tıkılı kalan Asgerin, başkalarını gözü ve kulağı olarak kullanması gerekecektir. Her geçen saniye zaman daralmakta ve olayın ciddiyeti artmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@inkheart

6 gün önce

Filmi izledikten sonra farkediyorsunuz çekilmemiş olan sahneleri nasıl da doldurduğunuzu. Sahne geçişlerine kadar her şeyi zihnimize teslim etmiş bir yapım. Böylesi bir güzelliğe dahil olma imkanı bulduğum için çiçek gibiyim. Teşekkür ederim emeği geçenlere :)

@basribabam

9 ay önce

7.7 / 10


İşgüzarlığın sonu ayakçılıktır. Ne zorun var uğraşıyorsun insanların derdiyle? Salla başı al maaşı işte.
N'oldu; yaktın kendi başını o oldu...

İlginç bir senaryo, güzel ters köşe. İzlemenizi tavsiye ederim; 7,7/10

@tnetennba

10 ay önce

3.8 / 10

sırf danimarka yapımı diye yağlana yağlana bi hal olmuş, "hadi bakalım seyirciyi şaşırtalım" adı altında rezalet bir hollywood çakması twist yaparak yüzümde kabız ifadesi bırakmayı başarmış film. yav artık yeterin yav... hala mı aynı numaralar?

neymiş, kadın şizofrenmiş. offfff. allah sizi kahretmesin.

@film-patologu

10 ay önce

8.6 / 10

Bir aksiyon filmine bakış açınızı değiştirebilecek kadar güçlü bir senaryoya sahip bir film. Masa başından kalkmadan aksiyon/gerilim nasıl yapılır gösteren, ders niyetine izletilmesi ve tartışılması gereken, 2018'i kapatmaya bu kadar yakınken nazarımda, yılın en iyi filmi olarak seçtiğim filmdir.
Senaryonun -seyircinin hayal gücüne sınırsız geçiş imkanı vererek- hiçbir şey göstermeden her şeyi gösterdiği bir filmi bir daha ne zaman izlerim bilmem ama bu filmi izleme deneyimine "roman okumak gibi" desem yanılmam herhalde.

@luftmensch

10 ay önce

Tek mekanda geçmesinin zerre sıkıntı olmadığı aksine muhteşem bir şölene dönüştüğü ve hepsinden de öte sinemayı izleyici olarak değil de üretmek olarak bakan gözlerin senaryoyu kuvvetli bir hale getirebilmeleri şartıyla muhteşem bir filmi neredeyse hiç denilebilecek bir bütçeyle çekebilmenin mümkün olduğunu bize gösteren, Danimarka'ya bir kez daha her şeyiyle hayran kaldığım film. Tam diyorsunuz ki ha tamam film sizi bambaşka bir yere götürüyor.

@mg28

10 ay önce

7.9 / 10

Danimarka sinemasından iyi bir yapıt daha izlenir.
SPOILER

Suçlu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suçlu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suçlu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL