7.3

46 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (37.805 OY)

KONUSU
Film, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holme odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger gününün sıkıcı geçeceğini düşünmektedir, ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Po ... Devamı
Film, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holme odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger gününün sıkıcı geçeceğini düşünmektedir, ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Polis istasyonuna tıkılı kalan Asgerin, başkalarını gözü ve kulağı olarak kullanması gerekecektir. Her geçen saniye zaman daralmakta ve olayın ciddiyeti artmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ravenna

3 hafta önce

Güzel bir filmdi. Tek mekanda izleyiciyi yakalamak zordur ama bu filmde zor başarılmış. Tek mekan bir film olmasına rağmen sürükleyici ve heyecanı yerinde. En büyük pay elbette ki Jakob Cedergren'in performansında saklıydı. Filmi bir saniye bile sıkılmadan bitirdim. İyi seyirler.

@venezue

1 ay önce

5.5 / 10

Uzgunum dostlar, fakat bu film tek kelime ile "overrated". Cok sevdigimiz Kuzey Avrupa Sinemasi'na ait bir yapit veya tek mekanda gecen bir film ozelligi tasimasi maalesef bu gercegi degistirmiyor. Hikaye vurucu, eyvallah, fakat islenisi ve koskoca filmi neredeyse tek basina tasiyan kahramanimizin oyunculugu gercekten de cok vasat. Hele diyaloglarin gereksiz uzunluktaki eslerle uzatilmasi Turk dizilerindeki diyaloglari animsatmasi bakimindan tam bir fecaat. Ileri sarma tusuna basa basa izledim. Bir bucuk saatlik film akmadi yemin ederim ki.

@inkheart

9 ay önce

Filmi izledikten sonra farkediyorsunuz çekilmemiş olan sahneleri nasıl da doldurduğunuzu. Sahne geçişlerine kadar her şeyi zihnimize teslim etmiş bir yapım. Böylesi bir güzelliğe dahil olma imkanı bulduğum için çiçek gibiyim. Teşekkür ederim emeği geçenlere :)

@basribabam

1 yıl önce

7.7 / 10

İşgüzarlığın sonu ayakçılıktır. Ne zorun var uğraşıyorsun insanların derdiyle? Salla başı al maaşı işte.
N'oldu; yaktın kendi başını o oldu...


İlginç bir senaryo, güzel ters köşe. İzlemenizi tavsiye ederim; 7,7/10

@tnetennba

1 yıl önce

3.8 / 10

sırf danimarka yapımı diye yağlana yağlana bi hal olmuş, "hadi bakalım seyirciyi şaşırtalım" adı altında rezalet bir hollywood çakması twist yaparak yüzümde kabız ifadesi bırakmayı başarmış film. yav artık yeterin yav... hala mı aynı numaralar?

neymiş, kadın şizofrenmiş. offfff. allah sizi kahretmesin.

@film-patologu

1 yıl önce

8.6 / 10

Bir aksiyon filmine bakış açınızı değiştirebilecek kadar güçlü bir senaryoya sahip bir film. Masa başından kalkmadan aksiyon/gerilim nasıl yapılır gösteren, ders niyetine izletilmesi ve tartışılması gereken, 2018'i kapatmaya bu kadar yakınken nazarımda, yılın en iyi filmi olarak seçtiğim filmdir.
Senaryonun -seyircinin hayal gücüne sınırsız geçiş imkanı vererek- hiçbir şey göstermeden her şeyi gösterdiği bir filmi bir daha ne zaman izlerim bilmem ama bu filmi izleme deneyimine "roman okumak gibi" desem yanılmam herhalde.

@luftmensch

1 yıl önce

Tek mekanda geçmesinin zerre sıkıntı olmadığı aksine muhteşem bir şölene dönüştüğü ve hepsinden de öte sinemayı izleyici olarak değil de üretmek olarak bakan gözlerin senaryoyu kuvvetli bir hale getirebilmeleri şartıyla muhteşem bir filmi neredeyse hiç denilebilecek bir bütçeyle çekebilmenin mümkün olduğunu bize gösteren, Danimarka'ya bir kez daha her şeyiyle hayran kaldığım film. Tam diyorsunuz ki ha tamam film sizi bambaşka bir yere götürüyor.

@mg28

1 yıl önce

7.9 / 10

Danimarka sinemasından iyi bir yapıt daha izlenir.
SPOILER

Suçlu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suçlu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suçlu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL