VİZYONDA

7.6

20 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (5.236 OY)

Vizyon Tarihi

30 Kasım 2018

Süre

1 Saat 25 Dk.

Ülke

Danimarka

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Film, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holme odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger gününün sıkıcı geçeceğini düşünmektedir, ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Polis istasyonuna tıkılı kalan Asgerin, başkalarını gözü ve kulağı olarak kullanması gerekecektir. Her geçen saniye zaman daralmakta ve olayın ciddiyeti artmaktadır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@tnetennba yazdı...

Çar, 05 Ara 2018, 23:15 (1 hafta önce)

3.8 / 10

sırf danimarka yapımı diye yağlana yağlana bi hal olmuş, "hadi bakalım seyirciyi şaşırtalım" adı altında rezalet bir hollywood çakması twist yaparak yüzümde kabız ifadesi bırakmayı başarmış film. yav artık yeterin yav... hala mı aynı numaralar?

neymiş, kadın şizofrenmiş. offfff. allah sizi kahretmesin.

@film-patologu yazdı...

Paz, 25 Kas 2018, 00:49 (3 hafta önce)

8.6 / 10

Bir aksiyon filmine bakış açınızı değiştirebilecek kadar güçlü bir senaryoya sahip bir film. Masa başından kalkmadan aksiyon/gerilim nasıl yapılır gösteren, ders niyetine izletilmesi ve tartışılması gereken, 2018'i kapatmaya bu kadar yakınken nazarımda, yılın en iyi filmi olarak seçtiğim filmdir.
Senaryonun -seyircinin hayal gücüne sınırsız geçiş imkanı vererek- hiçbir şey göstermeden her şeyi gösterdiği bir filmi bir daha ne zaman izlerim bilmem ama bu filmi izleme deneyimine "roman okumak gibi" desem yanılmam herhalde.

@luftmensch yazdı...

Cum, 23 Kas 2018, 17:48 (3 hafta önce)

Tek mekanda geçmesinin zerre sıkıntı olmadığı aksine muhteşem bir şölene dönüştüğü ve hepsinden de öte sinemayı izleyici olarak değil de üretmek olarak bakan gözlerin senaryoyu kuvvetli bir hale getirebilmeleri şartıyla muhteşem bir filmi neredeyse hiç denilebilecek bir bütçeyle çekebilmenin mümkün olduğunu bize gösteren, Danimarka'ya bir kez daha her şeyiyle hayran kaldığım film. Tam diyorsunuz ki ha tamam film sizi bambaşka bir yere götürüyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Suçlu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suçlu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suçlu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL