5.2

13 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (34.975 OY)

KONUSU
Monster Hunter, Artemis adlı bir Birleşmiş Milletler askeri takımının kadın liderine odaklanıyor. Karakter günün birinde bir portaldan geçerek farklı bir gerçekliğe geliyor. Geldiği bu evrenin, canavarların istilası altında olan, tehlikeli bir gezegen olduğunu fark eden kadın, orada, görevi bu yarat ... Devamı
Monster Hunter, Artemis adlı bir Birleşmiş Milletler askeri takımının kadın liderine odaklanıyor. Karakter günün birinde bir portaldan geçerek farklı bir gerçekliğe geliyor. Geldiği bu evrenin, canavarların istilası altında olan, tehlikeli bir gezegen olduğunu fark eden kadın, orada, görevi bu yaratıkları ortadan kaldırmak olan cesur Hunter’la tanışıyor. İkisi, canavarların portaldan geçerek gezegenimize saldırmalarını önlemek için güçlerini birleştiriyor ve bütün insanlığın kaderini belirleyecek olan bir mücadele başlıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@warriorpoet

2 ay önce

Çerezlik. Sırf zaman geçsin tarzında bir film. Eğlenceli yönleri de var.

@kayacanism

2 ay önce

3.9 / 10

Sinir bozucu ve mide bulandırıcı derecede fazla jump cut var. Yönetmeni tercihleri için, kurgucuyu da berbat işçiliği için dövmek lazım.

@thorne_zytkow

3 ay önce

YER ALTI CANAVARLARI, EJDERHALAR, KAVİMLER GÖÇÜNÜ BAŞLATANLAR ,ÇAKMA LEGOLAS VE THANOS KARMASI BİR FİLM OLMUŞ.Aklımızın hiç idrak edemediği yeni dünyalar varmış buraya kadar çok iyi peki ya sonrasında yeni dünyada ne gibi yenilikler var?Bence, bu hiç idrak edemediğimiz yeni dünyaların hikayesi günümüz dünyasında çıkan filmlerin çakması gibi.Filmi izlemiş biri olarak filmde yok yok inanın bana yer altı canavarları,ejderhalar,kavimler göçünü başlatanlar,çakma Legolas hatta marvel filmlerinden alışkın olduğumuz after credits sahnesi bile var en bombasını da filmin sonuna bırakmışlar; çakma bir Thanos var.Muhtelemelen bu filmin devamı gelecek.Bunların dışında görsel efektler iyiydi ama bazı sahneler abartılıydı buna şaşmamak gerekir bir yerde Çinliler varsa normal(Almanya, Amerika, Japonya, Çin ortak yapım filmdi ne de olsa)Bu yazılanları ben değil de bir başkası yazsaydı ve bunları okuma fırsatım olsaydı muhtemelen bu filmi izlemezdim.
SPOILER

Monster Hunter filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Monster Hunter filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Monster Hunter filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL