7

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (7.415 OY)

Süre

1 Saat 33 Dk.

Ülke

Avustralya

Yönetmen

KONUSU

John Doe filminde; sıradan bir adam, bildiği tek şekilde vahşete karşı savaşıyor... Her seferinde bir suçluyu öldürerek. Bir kahraman mı, yoksa hain mi? Adalet mi, intikam mı?

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@cihan-alkan yazdı...

Paz, 25 Ara 2016, 03:28 (1 yıl önce)

10 / 10

Muhteşem bizim toplumuza da böyle bir uyanış lazım . Hala Umut Var Bir Çok insanın düşüncelerin de olan ama yaptırımları olacağı için yapamadıklarını anlatan bir filmdi . 

@gobeladam yazdı...

Sal, 01 Eyl 2015, 03:13 (2 yıl önce)

john doe: yapılması gereken şeyi yaptım. hâlâ bir çoğu dışarıda ve bazıları asla yakalanamayacak. yaptıkları şeyleri yapmaya devam edecekler. tekrar, tekrar, ve tekrar! ken : bu da seni aciz hissettiriyor olmalı john. içeri girmen ve tecavüzcülerin, katillerin, çocuk istismarcılarının dışarıda geziyor olduğunu bilmek. ve artık elinden hiçbir şey gelmez. john doe: sen kendini üzme. onların zamanı da gelecek. ken : gerçekten mi, nasıl yapacaksın bunu peki? john doe: çünkü bu artık benden çıktı. benim inandığım toplumda bu adamlar durdurulmalı. adalet dediğimiz çürük sistem vicdana kefen giydiriyor. artık koltuktan kalkmanızın zamanı geldi. televizyonu kapatmanızın zamanı geldi. ayağa kalkma zamanı ve bağır! işe yaramıyorsa, sistem hatalı. hepimiz katkıda bulunmalıyız. hepimiz sorumluluk almalıyız. fark yaratmalıyız. birbirimizi korumak için canilere baş kaldırmalıyız. ben john doe değilim, hepimiz john doe'yuz! john doe sensin! onları durdurmak zorundasın. ve düşünmen gerekiyor. onlar tecavüz etmeden, onlar parçalamadan, onlar öldürmeden! hayatları parçalamadan durdurmalısın. caniler bilmeli ki, siz onların peşindesiniz. soluklarınızı enselerinde hissetmeliler, her şeye hazır neferlerin soluklarını. ne olursa olsun, sonucuna hazır insanların olduğunu bilmeliler. ben mesajımı teslim ettim. şimdi her şey sana bağlı.

@delahoya yazdı...

Cmt, 25 Tem 2015, 02:50 (2 yıl önce)

7 / 10

Adalet sistemini kökünden eleştiren ,toplum bilincini uyandırmak amaçlı bir çok konuşma ve sahne kamu spotu gibiydi...Ben çok beğendim diyebilirim eğitici ve öğretici toplumda gruplaşmaların bunun sonucunda olayların ne kadar uç noktalara gideceğini göstermiş bizlere...Çok aksiyon beklemeyin ve filmi izlerken sabretmenizi öneririm.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

John Doe: Vigilante filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

John Doe: Vigilante filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

John Doe: Vigilante filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI