6.4

187 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (268.130 OY)

Süre

1 Saat 56 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

Senaristler

Jon Spaihts

KONUSU

Starship Avalon adlı uzay gemisi, Homestead II adında çok uzak bir koloniye 5000'den fazla kişiyi götürmek üzere, 120 yıl sürecek bir yolculuk yapmaktadır. Giden kişiler bu yolculuk sonunda sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam edebilmek için özel tasarlanmış "uyku kapsüllerinde" uyutulmaktadırlar. Ancak yaşanan teknik bir sorun nedeniyle 2 kapsül vaktinden önce açılır, birinde tamirci Jim Preston (Chris Pratt), diğerinde ise yazar Aurora Dunn (Jennifer Lawrence) bulunmaktadır. Gemide bir başlarına kalan ikilinin önünde, hala 90 yıllık bir yol bulunmaktadır.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (25)

@alejandro06 yazdı...

Pzt, 19 Haz 2017, 13:36 (11 ay önce)

6.9 / 10

Çok bir şey beklemeden izlerseniz, sıkılmadan izlenebilir bir film olmuş. Oyuncularda bence birbirine yakışmış, sempatik bir ikili olmuşlar :)

@asdf-13 yazdı...

Cmt, 25 Mar 2017, 19:59 (1 yıl önce)

6.7 / 10

Filmin giriş ve gelişme kısmını izlerken "Niye bu kadar düşük puan almış ki?" diye kendi kendime soruyordum ki hikaye SON bölüme girdiğinde cevabı öğrenmiş oldum. Daha iyi toparlansa yılın akılda kalır filmlerinden olabilirmiş. Buna rağmen iyi bir tv de güzel bir kaynak görüntü ile seyrederken pişman olmazsınız.

@ibodirector yazdı...

Cmt, 25 Mar 2017, 00:34 (1 yıl önce)

Passengers, ancak etik açıdan oldukça sıkıntılı çıkış noktasını irdelemeden ve içerdiği sayısız mantıksal tutarsızlığa göz yumarak izlenildiğinde keyifli bir uzay romantizmi olarak adlandırılabilir, lakin o zaman da elimizde boş bir gişe filmi kalmış olur.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Uzay Yolcuları filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Uzay Yolcuları filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Uzay Yolcuları filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI