7.7

53 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8 (396.500 OY)

KONUSU
2017 yapımı Justice League filminin Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanacak kesilmemiş versiyonu. Orijinal film tamamlanmadan projeden ayrılmak durumunda kalan Snyder’in yerine filmi tamamlaması için Joss Whedon getirilmişti. Whedon’ın ellerinde ilk başta planlanandan bambaşka bir şeye dönüşen f ... Devamı
2017 yapımı Justice League filminin Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanacak kesilmemiş versiyonu. Orijinal film tamamlanmadan projeden ayrılmak durumunda kalan Snyder’in yerine filmi tamamlaması için Joss Whedon getirilmişti. Whedon’ın ellerinde ilk başta planlanandan bambaşka bir şeye dönüşen film başarıya ulaşamamıştı. Bunun üzerine DC Comics’in sadık hayranları tarafından başlatılan #ReleaseTheSnyderCut kampanyası, filmin üzerinden geçen 3 yılın sonunda amacına ulaştı ve Warner Bros. yayın hayatına yeni başlayan HBO Max platformunda 2021 yılında Snyder’in orijinal versiyonunu yayınlayacağını açıkladı.
Ben Affleck

Bruce Wayn...

Henry Cavill

Clark Kent...

Gal Gadot

Diana Prin...

Jason Momoa

Arthur Cur...

Ezra Miller

Barry Alle...

Ray Fisher

Victor Sto...

Amy Adams

Lois Lane

Jeremy Irons

Alfred Pen...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

8.5 / 10

Sonunda DC evreni için doğru düzgün bir film yapılabildi. Özellikle ilk versiyonunda ergen muhabbetlerini önemli ölçüde azaltmış olmalarına çok sevindim. Lakin her Diana sahnesine ağıt eklemeleri çok saçma ve insana bir noktadan sonra bık getirttiriyor. Film sonrasında yeni hikaye ile ilgili yapılan giriş kısmı insanda ciddi bir heyecan ve yeni DC akışı için merak uyandırıyor. Dergilerinden (tanrıların savaşı) az çok yeni hikayeyi biliyorsanız bu sahneler daha da tatmin edici olmuştur. Böyle devam etmesini umuyoruz.

@serkanaydemir

1 yıl önce

8 / 10

4 saat, 1 dakika sıkılma yok.

Şu an çok mutluyum, ilk defa DC adına hikaye akışını sağlam kurgulanmış halde izledim. Önceki filmle çok az bağlantısı olması dışında yeni film var karşımızda. Önceki filmi yazık etmişler. Efekt olayları bile daha başarılı bunda. Bayağı emek var yani. Zack gerçekten bunu düzeltmek için elini taşın altına koymuş ve alnının akıyla çıkmış. Öyle bir akış içindeki film sanki kitap okudum. Uzun olması bile çok mantıklı bir durum. Her bölüm ayrı bir film oldu, olacak ve bunu da bağlamışlar. Son derece izlenmeye hazır bir film var elimizde. Çok fazla bekletmeyin kendinizi 4 saatlik bir filme hazırlayıp başlatın gitsin.

İyi seyirler

@hrarchon

1 yıl önce

Çok uzun. 4 saat.

@rinustalarin

1 yıl önce

8.4 / 10

Karakter gelişimini göstereceğim diye filmi 4 saat yapmayabilirlerdi (özellikle uzatılmış Themyscira sahnelerinin büyük kısmı filme hiç bir şey katmıyordu), ancak özellikle son 2.5 saatlik dilimi kesinlikle en iyi marvel filminden çok daha iyiydi (Hele ki Flash ile ilgili o son sahneler... üf üf üf o nasıl bir görsel şölendi öyle)

Ayrıca ilk filmdeki rezil espirilerden (bilhassa Aquaman hede hödöleri) kurtulmuş olmaları bana rahat bir nefes aldırdı. Ancak bunların yanında gereksiz ancak izleme keyfine zarar vermeyen bir takım diyaloglar da eklemişler.

Tek başına büyük, ciddi, karanlık ve DC’ye ve Batman’e yakışan bir hikayenin altından kalkabilmişler. İlk JL ile senaryonun neredeyse hiç alakası yok o yüzden izlemeye tereddüt edenler etmesin... İzlesin!

@serkanozakel

1 yıl önce

7.5 / 10

İlk filmden sonra yapılması gereken bir hamleydi.

@emrec137

1 yıl önce

8.1 / 10

Joss Whedon’un yönettiği berbat ve ne anlattığı belirsiz filmden sonra bu film gayet iyi geldi.
Son sahneye baktığınızda Jared Letonun Jokerinin o kısacık sahnesinde bile ne kadar iyi oyunculuğu olduğunu ve suicide squad + jl de nasıl bu adamın jokerini harcadıklarını çok net görebilirsiniz. Benim için filmin en son birkaç dakikası bile ilk filmden iyi dememe yeterli.

@mavimilena

1 yıl önce

8.3 / 10

Birçok kişi gibi bende 2017 yapımı JL filmini beğenmeyenlerdenim. Ama bunu ciddi ciddi beğendim. Daha düzenli ve toparlanmış bir filmdi. Dört saat gözümü kırpmadan izledim ve bir dört saat olsa yine aynı keyif içinde izlerdim. Sanki doyamadığımı hissediyorum. Zack Snyder seni çok öpüyorum :)

@mecnun_cgs

1 yıl önce

8.1 / 10

AAAAAAAAAAeeeeyyyyyyy Dırırı dıt dıt dıt dırırı dıt dıt dıt

@rinustalarin

1 yıl önce

8.4 / 10

Her ne kadar gereksiz uzatılmış sahneler olsa da; ilk filmde güzel olan 2-3 espirili şey dahil edilmemiş olsa da, sinema tarihinde uzun bir süre hiç bir yönetmen bu kadar güzel özür dileyemeyecek. Beklentim çok yüksek değildi ancak ilk rezalet JL filminin kat ve kat üstüne çıkacağına emindim. Tahminimin de üzerine çıktı.

Özrün kabul edilmiştir. Devamını getirmen dileğiyle...

@tibetli

1 yıl önce

7.5 / 10

Wonder womanin her sahneye girişinde agit yakan kadin sesleri sinir bozucuydu. Onun disinda eğlenceliydi

@ysfcftc

1 yıl önce

8.5 / 10

4:3 formatında ve 4 saatlik bir süper kahraman filmi..üstelik fazlasıyla karanlık.. Justice League Snyder Cut bu sefer güzel ve iddaalı olmuş.. #ForAutumn
SPOILER

Zack Snyder's Justice League filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zack Snyder's Justice League filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zack Snyder's Justice League filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL