8

40 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (282.452 OY)

KONUSU
2017 yapımı Justice League filminin Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanacak kesilmemiş versiyonu. Orijinal film tamamlanmadan projeden ayrılmak durumunda kalan Snyder’in yerine filmi tamamlaması için Joss Whedon getirilmişti. Whedon’ın ellerinde ilk başta planlanandan bambaşka bir şeye dönüşen f ... Devamı
2017 yapımı Justice League filminin Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanacak kesilmemiş versiyonu. Orijinal film tamamlanmadan projeden ayrılmak durumunda kalan Snyder’in yerine filmi tamamlaması için Joss Whedon getirilmişti. Whedon’ın ellerinde ilk başta planlanandan bambaşka bir şeye dönüşen film başarıya ulaşamamıştı. Bunun üzerine DC Comics’in sadık hayranları tarafından başlatılan #ReleaseTheSnyderCut kampanyası, filmin üzerinden geçen 3 yılın sonunda amacına ulaştı ve Warner Bros. yayın hayatına yeni başlayan HBO Max platformunda 2021 yılında Snyder’in orijinal versiyonunu yayınlayacağını açıkladı.
Ben Affleck

Bruce Wayn...

Henry Cavill

Clark Kent...

Gal Gadot

Diana Prin...

Jason Momoa

Arthur Cur...

Ezra Miller

Barry Alle...

Ray Fisher

Victor Sto...

Amy Adams

Lois Lane

Jeremy Irons

Alfred Pen...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rinustalarin

2 hafta önce

8.4 / 10

Karakter gelişimini göstereceğim diye filmi 4 saat yapmayabilirlerdi (özellikle uzatılmış Themyscira sahnelerinin büyük kısmı filme hiç bir şey katmıyordu), ancak özellikle son 2.5 saatlik dilimi kesinlikle en iyi marvel filminden çok daha iyiydi (Hele ki Flash ile ilgili o son sahneler... üf üf üf o nasıl bir görsel şölendi öyle)

Ayrıca ilk filmdeki rezil espirilerden (bilhassa Aquaman hede hödöleri) kurtulmuş olmaları bana rahat bir nefes aldırdı. Ancak bunların yanında gereksiz ancak izleme keyfine zarar vermeyen bir takım diyaloglar da eklemişler.

Tek başına büyük, ciddi, karanlık ve DC’ye ve Batman’e yakışan bir hikayenin altından kalkabilmişler. İlk JL ile senaryonun neredeyse hiç alakası yok o yüzden izlemeye tereddüt edenler etmesin... İzlesin!

@serkanozakel

1 ay önce

9 / 10

İlk filmden sonra yapılması gereken bir hamleydi.

@holyghost90

1 ay önce

7.5 / 10

İlk filme nazaran bu film daha doyurucu ve iyiydi.

@emrec137

1 ay önce

8.1 / 10

Joss Whedon’un yönettiği berbat ve ne anlattığı belirsiz filmden sonra bu film gayet iyi geldi.
Son sahneye baktığınızda Jared Letonun Jokerinin o kısacık sahnesinde bile ne kadar iyi oyunculuğu olduğunu ve suicide squad + jl de nasıl bu adamın jokerini harcadıklarını çok net görebilirsiniz. Benim için filmin en son birkaç dakikası bile ilk filmden iyi dememe yeterli.

@angelofthelord

1 ay önce

8.5 / 10

Joss Whedon’un yönettiği veya tamamladığı filmi yetersiz, bitirilmemiş ve kötü bir film olarak görüyordum. Tamamen Zack Snyder’in elinden çıkan bu filmi görünce fikirlerim daha da kesinleşti. Filmde çok az uzatılmış yerler olduğunu düşünsem bile bir dizi tadında, bölüm bölüm olmuş zaten. O yüzden tek oturuşta değil farklı zamanlarda izlerseniz kesinlikle bu uzunluğu hissedemezsiniz. Bazı yerlerde gözle görülür montaj hataları vardı ama hiç problem değil, pandemi döneminde ortaya çıkarılmış ve sadece internette yayınlanacak bir film için yeter de artar bile. Kesinlikle beğendim.

Karakterlerin ne olduğunu, nasıl duygulara sahip olduklarını, Batman’in sadece duvardan duvara atlayan biri olmadığını, Superman’in büyüklüğünü daha iyi anladık. Aquaman’in kendi yurdunda nasıl karşılandığını, Cyborg’un nasıl bu hale geldiğini ve nelerden vazgeçtiğini gördük.

@mavimilena

1 ay önce

8.3 / 10

Birçok kişi gibi bende 2017 yapımı JL filmini beğenmeyenlerdenim. Ama bunu ciddi ciddi beğendim. Daha düzenli ve toparlanmış bir filmdi. Dört saat gözümü kırpmadan izledim ve bir dört saat olsa yine aynı keyif içinde izlerdim. Sanki doyamadığımı hissediyorum. Zack Snyder seni çok öpüyorum :)

@rinustalarin

1 ay önce

8.4 / 10

Her ne kadar gereksiz uzatılmış sahneler olsa da; ilk filmde güzel olan 2-3 espirili şey dahil edilmemiş olsa da, sinema tarihinde uzun bir süre hiç bir yönetmen bu kadar güzel özür dileyemeyecek. Beklentim çok yüksek değildi ancak ilk rezalet JL filminin kat ve kat üstüne çıkacağına emindim. Tahminimin de üzerine çıktı.

Özrün kabul edilmiştir. Devamını getirmen dileğiyle...

@tibetli

1 ay önce

7.5 / 10

Wonder womanin her sahneye girişinde agit yakan kadin sesleri sinir bozucuydu. Onun disinda eğlenceliydi

@ysfcftc

1 ay önce

8.5 / 10

4:3 formatında ve 4 saatlik bir süper kahraman filmi..üstelik fazlasıyla karanlık.. Justice League Snyder Cut bu sefer güzel ve iddaalı olmuş.. #ForAutumn
SPOILER

Zack Snyder's Justice League filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zack Snyder's Justice League filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zack Snyder's Justice League filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL