8.3

68 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (95.962 OY)

KONUSU
Yapımcılığı Michael Shur’un yaptığı bu yeni ve eşsiz komedi, insanları ne iyi biri yapmakta sorusuna cevap aramaktadır. Dizi, Eleanor Shellstrop(Kristen Bell) adındaki sıradan bir bayanın öldükten sonraki yaşamda bir çeşit hata yüzünden hak ettiği kötü yer(bad place) yerinde iyi yere(good place) gön ... Devamı
Yapımcılığı Michael Shur’un yaptığı bu yeni ve eşsiz komedi, insanları ne iyi biri yapmakta sorusuna cevap aramaktadır. Dizi, Eleanor Shellstrop(Kristen Bell) adındaki sıradan bir bayanın öldükten sonraki yaşamda bir çeşit hata yüzünden hak ettiği kötü yer(bad place) yerinde iyi yere(good place) gönderilmesiyle başlar. Eleanor, İyi yerin mimarı Michael(Ted Danson)’dan görünürde gizlenirken, aynı zamandan eski yaşam tarzını yakalamaya ve içindeki müthiş insanı keşfetmekte kararlıdır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zenobiaa

3 ay önce

9.9 / 10

2.sezonda saçmalamaya başlasa da samimi bir dizi.

@bahilas

4 ay önce

Bugün bitirdim ve finalini hiç beğenmedim asla tatmin olmadım bu ne abi? Bunun için mi bekledim 4.sezonu heyecanla... Bittiği için üzgünüm. Çok sevdiğim bir diziydi. Muhtemelen bir gün tekrar izleyeceğim. Good bye Eleanor, Jason, Chidi, Michael, Tahani, Janet. :(
S

@sunmayshine

5 ay önce

Canım aşkım dizi.Hatta birtanem.
Bi dizideki tüm karakterleri izlemekten mi zevk alınır.Alıyorum.İnsanı sorunlarından uzaklaştıran ama algılarını da kapatmayan düşünmeye sevkeden bi dizi.Ayrıca aşırı komik.Daha ne istersin bi diziden zaten.
Günah,cennet,cehennem olayına bakışını seviyorum.Dinlerin karmaşasından uzak tutulup ahlak felsefesine dayandırılan diyaloglarını seviyorum.
Favorim tabi ki
eleanor.Kadının ağzından çıkan her replik ikonik hale geliyor bence.Arkaplandaki biseksüelliği de ayrıca sempatik yapıyor.
Komedi dizisinden beklenmeyecek twistler var ve konusu muhteşem orjinal.Her ne kadar son sezonu pek hoşuma gitmemiş olsa da ilk üç sezon muhteşemdir.

@birduman

5 ay önce

8 / 10

Çerezlik, absürt komedi seviyorsanız doğru yerdesiniz. Keyifli zaman geçirip 1 sene sonra izlediğinizi unutacağınız dizilerden.

@pinky

7 ay önce

9.4 / 10

Bayıldım, böyle bir absürtlük yok. İzlerken eğitiyor da aynı zamanda, felsefeyi bi dizide öğreneceksin deseler inanmazdım.

@sira

10 ay önce

3.3 / 10

Hic begenmedim
K

@kalender

1 yıl önce

bir yerde hikaye düşecek diyorsun hop topluyorlar. bence mükemmel bir dizi olmasını engelleyen birkaç şey var birincisi karakterlerden hiçbiriyle tam bir özdeşleşme sağlanamıyor. senaryo çok iyi işlenmiş hatta oe kadar iyi ki bu kurmacanın altını fazla çiziyor ve yine bir uzaklaşma efekti yaratıyor. son olarak da şahsi tercihim etik üzerine olan espriler diyaloglar daha fazla olsaydı keşke ahshdh.s.s
yine de oldukça iyi bir komedi dizisi, çerezlik ve kafayı boşaltmalık.

@zelenz

2 yıl önce

7.2 / 10

Insanlığın bencillik, açgözlülük ve zayıflıklarına dair güzel laf sokan, kafa dağıtmalık, orjinal senaryolu dizidir efendim. Bu arada Cheers dizisinden tanıdığımız Ted Danson abimize rolü cuk oturmuş.
SPOILER

The Good Place dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Good Place dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Good Place dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL