8.2

45 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (73.788 OY)

KONUSU
Yapımcılığı Michael Shur'un yaptığı bu yeni ve eşsiz komedi, insanları ne iyi biri yapmakta sorusuna cevap aramaktadır. Dizi, Eleanor Shellstrop(Kristen Bell) adındaki sıradan bir bayanın öldükten sonraki yaşamda bir çeşit hata yüzünden hak ettiği kötü yer(bad place) yerinde iyi yere(good place) gön ... Devamı
Yapımcılığı Michael Shur'un yaptığı bu yeni ve eşsiz komedi, insanları ne iyi biri yapmakta sorusuna cevap aramaktadır. Dizi, Eleanor Shellstrop(Kristen Bell) adındaki sıradan bir bayanın öldükten sonraki yaşamda bir çeşit hata yüzünden hak ettiği kötü yer(bad place) yerinde iyi yere(good place) gönderilmesiyle başlar. Eleanor, İyi yerin mimarı Michael(Ted Danson)'dan görünürde gizlenirken, aynı zamandan eski yaşam tarzını yakalamaya ve içindeki müthiş insanı keşfetmekte kararlıdır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@pinky

1 hafta önce

9.4 / 10

Bayıldım, böyle bir absürtlük yok. İzlerken eğitiyor da aynı zamanda, felsefeyi bi dizide öğreneceksin deseler inanmazdım.

@sira

3 ay önce

3.3 / 10

Hic begenmedim
O

@oldandwise

1 yıl önce

bir yerde hikaye düşecek diyorsun hop topluyorlar. bence mükemmel bir dizi olmasını engelleyen birkaç şey var birincisi karakterlerden hiçbiriyle tam bir özdeşleşme sağlanamıyor. senaryo çok iyi işlenmiş hatta oe kadar iyi ki bu kurmacanın altını fazla çiziyor ve yine bir uzaklaşma efekti yaratıyor. son olarak da şahsi tercihim etik üzerine olan espriler diyaloglar daha fazla olsaydı keşke ahshdh.s.s
yine de oldukça iyi bir komedi dizisi, çerezlik ve kafayı boşaltmalık.

@tambenlik

1 yıl önce

büyük beklentilerle başlamadığım, fakat beni şaşırtan dizi. bir komedi dizisinde ahlak felsefesiyle ilgili bolca tartışma bulmayı hiç beklemiyordum. doğrudan tezimle ilgili bir bölümle karşılaşmayı hiç hiç beklemiyordum. felsefeyle ilgilenenlere ve bir yandan düşünüp bir yandan kafa dağıtmak isteyenlere tavsiyemdir.

@korgan

1 yıl önce

8.3 / 10

Çok keyifli ve yaratıcı, bir çırpıda izleniyor. 2.s.3.e. Favori bölümüm sanırım. Eleanor'un her defasında hiii! This is the bad place demesi, bilmem kaçıncı denemede Jason'ın bile olayı çözmesi, michael'ın buna hakarete uğramış gibi bozulması... süperdi :))

@ervaa

2 yıl önce

Konusu o kadar farklı ve eğlenceli geldi ki 1. sezonu anında bitirdim. 2. sezon biraz yavaşladı ama keyifle izlenecek bir dizi.

@zelenz

2 yıl önce

7.2 / 10

Insanlığın bencillik, açgözlülük ve zayıflıklarına dair güzel laf sokan, kafa dağıtmalık, orjinal senaryolu dizidir efendim. Bu arada Cheers dizisinden tanıdığımız Ted Danson abimize rolü cuk oturmuş.
SPOILER

The Good Place dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Good Place dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Good Place dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL