6.6

221 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (275.769 OY)

Süre

2 Saat 16 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

21. yüzyılda ütopik bir toplum... Filmin kahramanı Lincoln ve toplumun diğer üyelerinin tek amacı büyük çekilişi kazanıp, "ada"ya gitmektir. Bu umutla hayatına devam eden genç adam günün birinde olan biten her şeyin bir düzmece olduğunu öğrenir.Lincoln ve diğerleri, aslında dış hayattan soyutlanmış olarak yaşayan klonlardır. Ve yaşatılma amaçları, klonları oldukları insanların yedek parçaları olarak varolmaktır. Günün birinde sağlığı bozulacak olan gerçek sahiplerine organ sağlamaktan başka varoluş amaçları yoktur.Hasat zamanının yaklaştığını ve eninde sonunda sıranın kendisine de geleceğini bilen Lincoln, yaşadığı yerden kaçmaya ve yaratıcılarıyla yüzleşmeye karar verir.

Lincoln Six ...

Jordan Two D...

Albert Laurent

Dr. Bernard ...

James 'Mac' ...

Starkweather...

Jones Three ...

Gandu Three ...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (15)

@dilarakrkmz yazdı...

Sal, 22 Ağu 2017, 04:38 (9 ay önce)

  filmin son sahnesini afişe koymak nedir ben konusu açısından ilgi çekici buldum, film de sıkmayacak bir şekilde ilerliyor. Boş zamanınız varsa izleyin derim.

@normajeane yazdı...

Pzt, 20 Mar 2017, 22:20 (1 yıl önce)

Ne macera ne macera. Film ilk 45 dakika boyunca sizi içine çekebilirken 2.sınıf aksiyon filmleri tadında devam etmeseymiş keşke. Konu çok iyi çünkü.    Birkaç yerde hakikaten seyirciyi doyurmayan, mantık hatalarının olduğu yerler vardı. Bunlardan biri nasıl o kadar korunaklı ve gizli tutulan bir yerden bu kadar kolay kaçabilirler ki?

@1dilekerdogan yazdı...

Per, 16 Mar 2017, 22:38 (1 yıl önce)

Sonunu merak ederek izlediğim nadir filmlerden. Konusu özgün fakat bazı aksiyon sahneleri filme fazla gelmiş gibi hissettiriyor. Scarlett Johansson'ın oyunculuğu bu filmde fazlasıyla eksik kalmış, yine de Ewan McGregor hatrına izlenebilir.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ada filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ada filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ada filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI