6.3

72 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (91.617 OY)

KONUSU
Varlıklı bir aileden gelen Emily Bradford (Gwyneth Paltrow), güçlü bir işadamı olan kocası Steven Taylor’u (Michael Douglas) resim sanatçısı David Shaw (Viggo Mortensen) ile aldatmaktadır. Aldatıldığının farkında olan koca, kıskanç aşık ve sadakatsiz eş arasında cinayete kadar giden karmaşık ilişkil ... Devamı
Varlıklı bir aileden gelen Emily Bradford (Gwyneth Paltrow), güçlü bir işadamı olan kocası Steven Taylor’u (Michael Douglas) resim sanatçısı David Shaw (Viggo Mortensen) ile aldatmaktadır. Aldatıldığının farkında olan koca, kıskanç aşık ve sadakatsiz eş arasında cinayete kadar giden karmaşık ilişkiler yumağı bu filmin konusunu oluşturuyor.
Michael Douglas

Steven Taylor

Gwyneth Paltrow

Emily Brad...

David Suchet

Mohamed Ka...

Sarita Choudhury

Raquel Mar...

Novella Nelson

Ambassador...

Constance Towers

Sandra Bra...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

3 ay önce

5 / 10

Eski bir filmin uyarlamasıymış, sonradan öğrendim. Gayet iyi bir kadroya sahip ama klişelerin oldukça baskın olduğu, tahmin edilebilir senaryosu ve bir tık durağanlığı yüzünden orta halli seviyesinde kalmış bir film. Michael Douglas'ın oyunculuğu dışındaki oyunculuklar ortalama seviyesindeydi. Gwyneth'in dönem güzelliği büyüleyici diyebilirim ama o kadar, biraz vücudundan da istifade edelim demişler, o da orta halli bir film olmanın üzerine çıkaramamış malesef son derece durağan-donuk bir oyunculuğu vardı. David karakteri ile, dini etkileşim ne alakaydı insan sorgulamadan edemiyor. Ve sona gelince, sanki seti başmışlar da hadi bitirin filmi demişler gibi bir sonu vardı.
B

@bahardan

8 yıl önce

5.8 / 10

--spoiler--

Sürpriz bir son ummuştum beni şaşırtan tek şey öyle olmaması oldu, geri kalan herşeyiylevasat bir film.

@tutankhom

10 yıl önce

7 / 10

film dediğin böyle olmalı. 98 yapımı olan filmi 2014 te bile sıkılmadan izleyebiliyorsan iyidir. "gwyneth paltrow" (ne biçim isim yıllardır yazarken hata yaparım) hariçinde kadro çok iyi. o biraz vasat kalmış sanki, belkide oynadığı karakterin öyle olması gerekiyordu bilemiyorum. şahsen ben filmi baya beğendim..

@aheyahey

15 yıl önce

7.8 / 10

dial m for murder dan uyarlanmış bi film.. film fena değil... michael douglas role cuk oturmuş

@bruce_parkus

16 yıl önce

Vasat bir Hitchcock yeniden çevrimi. Ayrıca Viggo Mortensen\'in gerçekte Lord of The Rings serisindeki haliyle ne kadar alakasız olduğunun bir başka kanıtı, zira aktörün adını bilmeme ve bu filmi sinemada izlemiş olmama rağmen Aragorn efendinin kim olduğunu serinin ilk filmini izledikten çok sonra idrak edebildim.

Belki de mallık bende, bilemiyorum.
SPOILER

Kusursuz Cinayet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kusursuz Cinayet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kusursuz Cinayet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL