Esrar Bitti

(1971)

The Panic in Needle Park

Film 1 Saat 50 Dk. Dram ABD

7.1

52 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (20.277 OY)

KONUSU
New York’taki Needle Park da takılan eroin bağımlısı bir grup gencin hikayesini anlatan film, Bobby ile Helen’in zorlu aşkına odaklanıyor.

Küçük çaplı hırsızlıklar yapan bağımlı Bobby, eroine bağımlı olduğu gibi Helen’a da zamanla bağımlı hale gelirler. Helen ise bu geçen sürede hem eroine hem de
... Devamı
New York’taki Needle Park da takılan eroin bağımlısı bir grup gencin hikayesini anlatan film, Bobby ile Helen’in zorlu aşkına odaklanıyor.

Küçük çaplı hırsızlıklar yapan bağımlı Bobby, eroine bağımlı olduğu gibi Helen’a da zamanla bağımlı hale gelirler. Helen ise bu geçen sürede hem eroine hem de Bobby’e bağlanır.

Al Pacino’nun keşfedilmesini ve Godfather’’daki rolünü kapmasını sağlayan Panic in the Needle Park, yıldız oyuncunun mütfiş performansıyla izleyeni kendisine hayran bıraktırıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kafamdakibalikl

3 yıl önce

Filmin doğal bir kurgusu var. Keskin inişler çıkışlar yok. Beklentiyi abartmadan izlenilebilir. Oyunculuklar guzel Beğendim.

@zeymep

10 yıl önce

Al Pacino bu filmde o kadar güzel, o kadar genç, o kadar hoş bir tavra sahip ki kendisini izlemekten bir dakika bile sıkılmadım, aynı şekilde oyunculuğu da o zamandan belliymiş, canım al pacino.

filmin sonu hayal kırıklığı yaratabilir ama başını da düşünürsek bobby ve helen'in hayatından çok doğal bir kesit izlediğimizi farkediyoruz., herhangi bir yerden başlayıp öylece biten filmlerden, çok değişik bir hikaye ya da vurucu bir son beklemeden izleyin, evet çok doğal, çok çaresiz, çok üzücü

@enik_kral

13 yıl önce

7.5 / 10

requem for a dream filminin esin kaynağı olsa gerek...

@dehsett

16 yıl önce

7.2 / 10

Al Pacino\'nun ilk filmidir, yeteneğinin ince pırıltısını hisseder, onu daha da seversiniz. Al Pacino\'m benim, gençliğin ayrı güzel yaşlılığın ayrı güzel! Ciddi oyunculuğunu en baştan hissettiriyor.
SPOILER

Esrar Bitti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Esrar Bitti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Esrar Bitti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL