6.7

153 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (222.325 OY)

KONUSU
Landon Carter (Shane West) yörenin en zengin ailelerinden birinin oğludur. Aynı zamanda çevrenin en sevilen ve tanınan gençlerindendir. Bir gün içinde bulunduğu grubun başı belaya girince, ceza olarak okulda sahnelenecek olan tiyatro oyununda görev almasına karar verilir.
Burada karşılaşacağı sessi
... Devamı
Landon Carter (Shane West) yörenin en zengin ailelerinden birinin oğludur. Aynı zamanda çevrenin en sevilen ve tanınan gençlerindendir. Bir gün içinde bulunduğu grubun başı belaya girince, ceza olarak okulda sahnelenecek olan tiyatro oyununda görev almasına karar verilir.
Burada karşılaşacağı sessiz ve çekingen bir kız olan Jamie’ye (Mandy Moore) aşık olması ikisinin de hayatını değiştirecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

2 yıl önce

7.6 / 10

Kötü yorum yapanlara sormak lazım Nicholas Sparks'ın romanını okumuşlarmı diye, kimsede dememişki Uzaktaki Anılar romanından uyarlama diye, yorumlara baktım aşk meşk türk filmi v.b boş filme ve romana çok uzak olduklarını gördüm. eğer izleyecekseniz romanı okuyup ama film yorumlarını okumayıp izleyin saygılar.

@aylinokan

7 yıl önce

9 / 10

Klişe bir film, olacakları tahmin etmenize rağmen sıkılmıyorsunuz. Belki oyunculuklar biraz daha iyi olabilirdi ama bence bu filmin olayı da biraz o, sıcaklık katmış denebilir. Görselliğinin manzaralar ve renk uyumları açısından çok güzel olduğunu düşünüyorum. İzlenilebilir:?)

@berrinlou

7 yıl önce

Türk dizisi kıvamında ...
S

@sonofneptune

9 yıl önce

7 / 10

Filmin bakış açısıyla bakacak olursanız hoş bir filmdi, bir karakterin değişimi temalı filmleri sevenlere göre yapılmış.

Fakat işin içine bayağı ciddi bir Evanjelik Hrıstiyanlık propagandası koymuşlar ve gerçekte olması oldukça mantıksız bir koyu Hrıstiyan, her şeyini buna göre yaşayan ama açık görüşlü bir genç kız modelini yerleştirmişler. Ana roldeki karakterin de zorba kafirden insanlık dolu mümine dönüşüyor olması da cabası.

@cayvemandalina

11 yıl önce

Bence ikisi birbirine fiziksel olarak çok benziyor. Kardeş rolünü oynayabilirlerdi. Shane West'in performansını beğenmedim,biraz daha etkileyici oynasaydı belki ağlayabilirdim. Kızın ses tonu ve aksanı çok hoşuma gitti. Genel olarak klişe senaryosuna rağmen fena değildi.

@fatalitly

12 yıl önce

Her ne olursa olsun etkileyen bir film , Senaryo biraz klişe elbette ama artık hangi senaryo yazılsa illa ki başka bir filmi andıracak bir şekilde. Duygulanacağınız dan eminim . İyi Seyirler.

@donnie0darko

13 yıl önce

Genellikle aşk filmleri konu içerik bakımından birbirine benzer.Olayların nasıl gelişeceğini hatta sonunu bile tahmin edebiliyoruz.Bütün bunlar alışkanlık haline gelse bile yinede bazıları duygularımızı düşüncelerimizi etkilemeyi başarabiliyor.İşte Uzaktaki Anılar filmi etkilemeyi başaranlardandır.

@maroia

14 yıl önce

6 / 10

aşk filmidir, bir de içine dram konulmuştur. normal bir film, ölünüp bitilmiyor onun için fakat güzel tarafı şu ki "vazgeçmemek"in ne kadar güzel bir şey olduğunu gösteriyor size film.

ağlıyorsunuz bir de, ağlatıyor sizi.

ne için ağlıyorsunuz bilemiyorum tabii ki ama ben güzellik için ağlamıştım.

aşkın güzelliği.

@lycanthropy

14 yıl önce

vasat olamaktan kurtulamayan bi film.basit ve sıradan bi konunun iyi işlenmemesi sonucu ortaya çıkmış.insanları çok duygulandırmış olmasına rağmen soğuk ve itici bi film
S

@stella_artois

14 yıl önce

Konu çok sıradan,oyunculuklar da pek iyi sayılmaz fakat samimi bi film.İzlerken sıkılmıyorsunuz.

@giza

15 yıl önce

7 bu film için az bile :) En özel filmlerden biri benim için yaklaşık 5 kere izlemişimdir her seferinde aynı yerlerde gözlerim doluyordu.
P

@peynir

16 yıl önce

7 puan bu film için çok fazla bile...
SPOILER

Uzaktaki Anılar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Uzaktaki Anılar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Uzaktaki Anılar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL