4.7

130 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (122.843 OY)

KONUSU
Amerikan Uyuşturucu ile Mücadele Teşkilatı ajanı Max Payne ve öldürülen kız kardeşinin intikamını almak isteyen suikastçi Mona Sax, bir seri cinayeti çözmek için biraraya gelirler.

New York’da vuku bulan bu seri cinayetleri çözerken ikilinin başına polisler, gangster çeteleri ve acımasız bir örgüt
... Devamı
Amerikan Uyuşturucu ile Mücadele Teşkilatı ajanı Max Payne ve öldürülen kız kardeşinin intikamını almak isteyen suikastçi Mona Sax, bir seri cinayeti çözmek için biraraya gelirler.

New York’da vuku bulan bu seri cinayetleri çözerken ikilinin başına polisler, gangster çeteleri ve acımasız bir örgüt dert olacaktır.

Meşhur video oyunu Max Payne’in sinemaya uyarlaması olan filmde Mark Wahlberg ile Aşkzede’nin güzeli Mila Kunis başrollerde.
Mark Wahlberg

Max Payne

Mila Kunis

Mona Sax

Beau Bridges

BB Hensley

 Ludacris

Jim Bravura

Chris O'Donnell

Jason Colvin

Donal Logue

Alex Balder

Amaury Nolasco

Jack Lupino

Kate Burton

Nicole Horne

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dilarakrkmz

3 yıl önce

oyunu es geçersem, filmin senaryosunda bariz bir sıkıntı vardı. Film akıcıydı, atmosfer ise mükemmel ama potansiyeli olan bir konuyu harcamışlar.
W

@wolfenstein

8 yıl önce

çocukluğunda oyununu deli gibi oynamış biri olarak kesinlikle senaryosu tatmin edici bir film değil. senaryo çoğu yerde (hatta neredeyse tamamında) oyundakinden farklılaştırılmış. mark wahlberg karakter olarak uymuş, oyunculuk olarak performansı iyi ancak bu filmi kurtarmıyor. filmde gündüz sahneleri fazlaca mevcut. oyunda ise gündüz vakti geçen anlar çok az neredeyse yok. zaten max payne'i max payne yapan. o karanlık, soğuk, hüzünlü gecelerde geçen olaylar silsilesi. ancak gece geçen sahnelerde o duyguyu üst seviyede olmasa da tutturmuş diyebilirim. ancak gene de oyunun hatrına keyifle izlediğim bir filmdi.

@hunterr

8 yıl önce

Oyun uyarlamaları filmler arasında en kötü uyarlananlardan biridir.

@caneroduncu

8 yıl önce

3 / 10

Max Payne oyunuyla büyümüş biri olarak beklentilerim yüksekti. Ancak vasatın altında olan bu film beni gerçekten hayal kırıklığına ugrattı. oyunla pek alakası olmadığını rahatlıkla soyleyebilirim.. puanım 30

@vfv

9 yıl önce

bir zamanlar max payne oynardım bende fakat oyuna göre değerlendirmeyeceğim bir film olarak ta beklentiniz fazla olmasın fena değil ama abartılmamalı.

@kaede

9 yıl önce

hiç bir yerine müdahale etmeden olduğu gibi bıraksalar bile şaheser olabilrdi bu film. konu olarak schwarzenneger'in şeytanın günü ile benzerlikler gösteren (karısının ve bebeğinin ölme olayı aynı şekilde kullanılmış)http://www.filimadami.com/film/3889/end-of-days/

film , kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış bir adamın hikayesine odaklanırken, en iyi intikam filmlerinden sayabilecekken başarısız çevirim olmuş durumda. bu oyun çıktığında hayatımda fps oynanamamış olmama rağmen bu oyun için oyunda mouse kullanmayı öğrenmiştim. sinematik geçişleri, müzikleri, bullet time'ı, sanrıları ve kendini tekrar etmesinin rahatsız etmediği flashback'leriyle defalarca bitirdiğim, taptığım bir oyundu. filminin çıkacağını ve cast'ı okuyunca çok sevinmiştim ama abuk subuk hikaye dışına çıkmalar, oyunda olmayan bir ölüm meleği gibi süslemelerle filme yazık etmişler. inanın bu film oyunun ilk başlangıcı olan metro da geçseydi bile tek mekan filmi olarak bile e
... Devamı
hiç bir yerine müdahale etmeden olduğu gibi bıraksalar bile şaheser olabilrdi bu film. konu olarak schwarzenneger'in şeytanın günü ile benzerlikler gösteren (karısının ve bebeğinin ölme olayı aynı şekilde kullanılmış)http://www.filimadami.com/film/3889/end-of-days/

film , kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış bir adamın hikayesine odaklanırken, en iyi intikam filmlerinden sayabilecekken başarısız çevirim olmuş durumda. bu oyun çıktığında hayatımda fps oynanamamış olmama rağmen bu oyun için oyunda mouse kullanmayı öğrenmiştim. sinematik geçişleri, müzikleri, bullet time'ı, sanrıları ve kendini tekrar etmesinin rahatsız etmediği flashback'leriyle defalarca bitirdiğim, taptığım bir oyundu. filminin çıkacağını ve cast'ı okuyunca çok sevinmiştim ama abuk subuk hikaye dışına çıkmalar, oyunda olmayan bir ölüm meleği gibi süslemelerle filme yazık etmişler. inanın bu film oyunun ilk başlangıcı olan metro da geçseydi bile tek mekan filmi olarak bile efsane olabilirdi...ya bir de kurt adam gibi efsane bir karakter varken onu nasıl koymazsın oyuna. ki uçmuş bir şekilde ince çizgiden yürüdüğün yerleride geçtim o adamın uluması bile oyunda insanı yeterince geriyordu

@lowen

10 yıl önce

4 / 10

Açıkçası beklediğimin çok altında bir filmdi.Oyununu zamanında çok oynamış biri olarak,beni mutlu eden tek yanı oyundan bazı kareleri görebilmekti.Onun dışında bir artısı da Mark Wahlberg'in performansı..Bunları çıkardığımız zaman ne konu olarak,ne görsellik olarak hiçbir tatmin ediciliği yok..

@oziloz

12 yıl önce

7.1 / 10

Atmosfer konusunda gayet başarılıydı.
SPOILER

Max Payne filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Max Payne filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Max Payne filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL