7

219 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (188.451 OY)

KONUSU
Film, 35 seneden daha fazla bir süre önce Londra?da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. Bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup, yapımcıları tarafından ?cinayet, seks ve yolsuzluğun inan ... Devamı
Film, 35 seneden daha fazla bir süre önce Londra?da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. Bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup, yapımcıları tarafından ?cinayet, seks ve yolsuzluğun inanılmaz söylenmemiş hikayesi? diye tanımlanmaktadır.

Eylül 1971?de, hırsızlar Londra?daki Baker Street?te bulunan bir bankanın kasasına tünel kazarak girdiler ve milyonlarca Sterlin değerinde nakit para ve mücevherin bulunduğu kasaları yağmaladılar. Çalınanların hiçbiri bulunamadı. Kimse tutuklanmadı. Soygun sadece birkaç gün manşetlerde kaldı ve sonra Birleşik Krallık hükümetinin basına "D Uyarısı" yaparak susturmasıyla ortadan kalktı.

Bu film, o kutularda neyin saklı olduğunu ortaya çıkarıyor. Hikaye, kraliyet ailesiyle bağlantıları olan cinayet, yolsuzluk ve seks skandalını kapsıyor. Bu, olaya karışan en masum kişilerin hırsızlar olduğu bir hikaye.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mrvszr

11 yıl önce

9 / 10

jason statham...varsa fazla söze gerek yok zaten :) gerçeklik payı olan bi senaryo olması dahada heyecanlaandırıyor.. mutlaka izlenmeli.. tekrar .. tekrar...

@vfv

11 yıl önce

Jason a alıştık artık bu tip rollerde oynuyor sürekli bizde aynı heyecanı tekrar tekrar yaşıyoruz.

@lowen

13 yıl önce

7 / 10

Sıkılmadan seyredebileceğiniz,konunun gerçek hayattan alınmış olduğunu hatırladığınız anda bazı sahnelere şaşıracağınız keyifle izlenebilecek bir soygun bir filmi...
B

@batanga

14 yıl önce

gerçek bir hikayeden alındığı için olayların saçma sapan gelişimine pek bi laf etmek haddimiz değil. ingiltere nin tarihindeki en büyük skandallardan birisi belkide en büyüğü anlatılıyor olayda. sessiz sedasız halletmeye çalışrken ellerine yüzlerine bulaştıran mı5-6, kendilerini büyük bir komplonun içinde bulan hırsızlar... akıcı ve gerilimi güzel bir filmdi. statham zaten adamımı benim :) bunun dışında sadece hırsızların isimleri değiştirilmiş filmde. yaşananların çok büyük bölümü gerçek.
W

@wishes_doom

14 yıl önce

7.1 / 10

aksiyonu güzel olmasına rağmen bir dolu saçmalık barındırıyor.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

neden çok üst yetkilerle donatılmış gizli bir devlet birimi bankaya gidip kasaya el koymuyor da bu tezgahı düzenlettiriyorlar? ikincisi zenci eleman filmleri neden bir ingiliz bankasında saklıyor? üçüncüsü bu filmlerin bir kopyası yok mu?

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!
T

@truth

16 yıl önce

boş bir vaktimde öylesine gittiğim. ama beklentilerimin çok üstünde çıkan bir aksiyon filmi. kurgusu, akıcılığı falan cok hoş, izlenebilirliği olan bir film.
SPOILER

Banka İşi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Banka İşi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Banka İşi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL