Yönetmen
|
Roger Donaldson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
George McIndoe
, Ryan Kavanaugh
, David Alper
, Alan Glazer
, Gary Hamilton
, Alex Gartner
, Christopher Mapp
, Scott Fischer
, Matthew Street
, David Whealy
|
Boom Operatörü
|
Simon Bysshe
, Robin Johnson
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Amelia Marasco
|
Teknik Ressam
|
Wilson Du
|
Set
|
Luke Myslowski
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Hollie Foster
|
Saç Sorumlusu
|
Heather Ross
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Heather Ross
|
Dijital Ortam
|
Nic Smith
, Tony Poriazis
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Tony Hayes
|
1. Kamera Asistanı
|
Andrew Jerram
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Kieran McVeigh
|
Dış Sesler Editörü
|
Blair Slater
|
Silah Danışmanı
|
Nick Jeffries
, Scott Warwick
|
Araştırmacı
|
Celia Barnett
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Peter Myslowski
|
Saç Tasarımcısı
|
Kirstin Chalmers
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Sharon Long
|
Kast Asistanı
|
Kate Ringsell
|
1. Yardımcı Editör
|
Amelia Ford
, Ruth Coulson
|
Elektrikçi
|
Richard Mason
|
Baş Animatör
|
Paul Buckley
|
Ses efektleri Editörü
|
Peter Mills
, Steve Burgess
|
Özel Efektler
|
Paul Dimmer
, Brian Holmes
, Mathew Horton
, Matthew Johnson
, Jess Lewington
, Neil Toddy Todd
, Daniel Williams
, Joss Williams
|
Teşekkürler
|
Kent Houston
|
Dublörler
|
Danny Baldwin
, Nick Chopping
, Rick English
, Morgan Evans
, Sarah Franzl
, Mike Ian Lambert
, Russell MacLeod
, Daniel Naprous
, Ray Nicholas
, James O'Donnell
, Peter Pedrero
, Greg Powell
, Joanna Whitney
, Russell Frost
, Jade Gordon
, Roy Taylor
, Ian van Temperley
, James Grogan
|
Diğer
|
Dick Clement
, Ian La Frenais
|
Diğer
|
Philip Ball
, Celia Barnett
, Nathan Bayliss
, Peter Block
, Peter Boothby
, Kate Brontë-Stewart
, Daniel Budd
, Mary Cybriwsky
, Dennis Davidson
, Silvio Farina
, Jo Farrugia
, Hollie Foster
, John Gillespie
, Peter D. Graves
, Daniel Herther
, Andy Horwitz
, Demetri Jagger
, Polly Jefferies
, Nick Jeffries
, Charlotte Keating
, Tamara King
, Frankie Lindquist
, Hsinyi Liu
, Christos Michaels
, Jeremy Pelzer
, Natalia Pizzey
, Candice Preddy
, David Shojai
, Graham Smith
, Tracey Taylor
, Mark Thomas
, Scott Warwick
, Gale Hansen
, Christian Skibinski
, Timothy Scott Ralston
, Damian Mitchell
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Peter Boothby
, Rob Hempenstall
|
Editoryal Hizmetler
|
George Awburn
, Ruth Coulson
, Amelia Ford
, Justin Heitman
, Rachel Knowles
, Tony Poriazis
, Thy Quach
, Nic Smith
|
Kamera Teknisyeni
|
Chas Bain
, Alfie Biddle
, Mike Brewster
, Julian Bucknall
, Luke Coulter
, Terry Edland
, Jack English
, John Ferguson
, Tony Hayes
, Peter Hodgson
, Stuart Howell
, Martin Hume
, Andrew Jerram
, Richard Mason
, Ray Meere
, Luke Myslowski
, Peter Myslowski
, Gary Parnham
, Chris Plevin
, David Toft
, Paul Toomey
, Karl von Moller
, Tim Wooster
, Andy Thomson
|
Görsel Efektler
|
Nathan Bayliss
, David Booth
, Paul Buckley
, Dominic Hellier
, Ineke Majoor
, Glenn Melenhorst
, John Swinnerton
, Peter Webb
|
Ses
|
Steve Burgess
, Simon Bysshe
, Bruce Emery
, Arthur Fenn
, Alan Freedman
, Jamie Gambell
, Peter Gleaves
, James Harvey
, Simon Hayes
, Robin Johnson
, John McKerrow
, Kieran McVeigh
, Peter Mills
, Andrew Neil
, Paul Pirola
, Jonathan Rimas
, Blair Slater
, Lionel Strutt
, Tim Surrey
, Rachael Tate
, Mario Vaccaro
|
Başlık Tasarımı
|
Nathan Bayliss
|
İkinci Birim
|
Matthew Baker
, Brendan Campbell
, Lee Grumett
, Mark Hopkins
, Toby Hosking
, Emily Perowne
, Josh Robertson
, Greg Spiller
, Luigi Spoletini
, Michael Stevenson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Naomi Cleaver
, Sasha Harris
, Marc van Buuren
, Charlie Simpson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kirstin Chalmers
, Francesca Crowder
, Sarah Downes
, Peta Dunstall
, Mark English
, Massimo Gattabrusi
, Helene Glover
, Carol Greenfield
, Jodie Hellingman
, Waldo Mason
, Kristie Matthiae
, Donald McInnes
, Laura McIntosh
, Sharon O'Brien
, Heather Ross
, Sophie Slotover
, Larry Van Duynhoven
, Carla Vicenzino
, Rupert Simon
|
Yapım Sanatçısı
|
Gavin Bocquet
|
Sinematografi
|
Michael Coulter
|
Müzik
|
J. Peter Robinson
, Ricky Edwards
, Becca Gatrell
, Robin Gray
, Kim Green
, Peter Hoyland
, Simon Leadley
, Dennis McCarthy
, Edward Rogers
, Christian Scallan
, Jed Smith
|
Üretim Hizmetleri
|
David Alper
, Mairi Bett
, Steve Chasman
, Luigi Desole
, Scott Fischer
, Pete Ford
, Alex Gartner
, Alan Glazer
, Gary Hamilton
, Ryan Kavanaugh
, Christopher Mapp
, George McIndoe
, Charles Roven
, Aaron Shuster
, David Whealy
|
Senaryo Editörü
|
Mark Thomas
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Louise Begbie
, Hannah Read
|
Ses Kayıtçısı
|
John McKerrow
|
Senaryo
|
Dick Clement
, Ian La Frenais
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Marc van Buuren
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
David Booth
, Peter Webb
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Brian Holmes
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andrew Neil
, Paul Pirola
|
Sorumlu Ses efektleri Editörü
|
Andrew Neil
|
Set Dekorasyon
|
Mark Scruton
, John Bush
|
Sanat Yönetimi
|
Mark Scruton
, Phil Harvey
, Louise Begbie
, Steven Carroll
, Ben Collins
, Emma Davis
, Laura Dishington
, Justin Dix
, Wilson Du
, Alan Gooch
, Paul Hearn
, Amelia Marasco
, Tony Marks
, Eddie Murphy
, Nick Pelham
, Hannah Read
, Malcolm Roberts
, Richard Selway
, Pippa Sheen
, Nick Turnbull
, Robert Voysey
, Thomas Jones
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Richard Selway
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Pippa Sheen
|
Yapım Yöneticisi
|
Sasha Harris
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marion Weise
, Julie Barton
, Anthony Brookman
, Poli Kyriacou
, Sharon Long
, Yvonne Otzen
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Gavin Bocquet
|
Oyuncu Seçimi
|
Lucinda Syson
, Emma Callinan
, Kate Ringsell
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
J. Peter Robinson
|
Set Yapımcısı
|
Luigi Desole
, Pete Ford
|
Kostüm Tasarımı
|
Odile Dicks-Mireaux
|
Editör
|
John Gilbert
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Coulter
, Karl von Moller
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Ineke Majoor
|
Kameraman
|
Stuart Howell
, Chris Plevin
, Martin Hume
, Tim Wooster
, Chas Bain
|
Yapımcı
|
Charles Roven
, Steve Chasman
, Mairi Bett
, Aaron Shuster
|
Makyaj Sanatçısı
|
Carla Vicenzino
, Laura McIntosh
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Sharon O'Brien
|
Baş Kuaför
|
Sharon O'Brien
, Donald McInnes
|
Kuaför
|
Massimo Gattabrusi
|
Yapım Ses Mikseri
|
Simon Hayes
|
Yapım Koordinatörü
|
Natalia Pizzey
, Polly Jefferies
|
Müzik Programcısı
|
Edward Rogers
|
Dolby Danışmanı
|
Bruce Emery
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Josh Robertson
, Lee Grumett
, Brendan Campbell
, Luigi Spoletini
, Matthew Baker
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Mike Brewster
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jack English
|
Diyalog Editörü
|
James Harvey
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Phil Harvey
|
Yardımcı
|
Philip Ball
|
Birim Reklamcısı
|
Graham Smith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sylvia Parker
, Susie Struth
, Polly Hope
, Mark Thomas
|
Mekan Yöneticisi
|
Giles Edleston
, Mally Chung
, Tom Crooke
, Pat Karam
, Nick Oliver
|
Müzik Editörü
|
Simon Leadley
|
Işık Şefi
|
Terry Edland
|
Butafor
|
Nick Turnbull
|
Genel
|
Peter Block
, Peter Gleaves
, Julian Bucknall
, Alan Freedman
, Mario Vaccaro
, Lionel Strutt
, Waldo Mason
, Rachael Tate
, Malcolm Roberts
, Nick Pelham
, Julie Barton
, Anthony Brookman
, Jodie Hellingman
, Neil Toddy Todd
, Laura Dishington
, Paul Hearn
, George Awburn
, Kim Green
, Justin Heitman
, Kate Brontë-Stewart
, Daniel Budd
, Robert Voysey
, Ray Meere
, Luke Coulter
, Yvonne Otzen
, Jonathan Rimas
, Helene Glover
, Daniel Williams
, Tracey Taylor
, John Ferguson
, Ben Collins
, John Gilbert
|