4.3

16 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (7.236 OY)

KONUSU
Kıyamet sonrası dünyasında, Ruslar bir saldırıya uğrayan ABD’yi ele geçirirken Elvis, Lost Vegas’ın kralı olan Buddy, 50’li yılların rockçı ve dolaşıp giden savaşçısı, çok güzel bir paket haline geldi. Bir elinde altı telli, diğerinde kılıcı olan Buddy, Vegas’ta Elvis’i kral olarak ele geçirmek üzer ... Devamı
Kıyamet sonrası dünyasında, Ruslar bir saldırıya uğrayan ABD’yi ele geçirirken Elvis, Lost Vegas’ın kralı olan Buddy, 50’li yılların rockçı ve dolaşıp giden savaşçısı, çok güzel bir paket haline geldi. Bir elinde altı telli, diğerinde kılıcı olan Buddy, Vegas’ta Elvis’i kral olarak ele geçirmek üzere yola çıktı. Yol boyunca, birlikte etiketlemeye karar veren bir yetim kurtardı.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@havlayankuzu

11 yıl önce

Bir Amerikan filmi olduğuna inanmak zor. Daha çok bir Rus bilimkurgusuna benziyor. Zira, yapım aşamasında kullanılan kostüm ve sahne tasarımları Rus bilimkurgularındaki gibi gariban samimiyetine sahipler.

Konusu itibariyle sıradışı bir yapım ve oldukça sürükleyici. Araya giren balkan ezgileri de çok ilginç bir tat bırakmış filmde. Bol bol, gitar solosu dinliyorsunuz,klasik parçaların yeniden bozumlarına benziyor bu şarkılar. Film,bir müzikal değil ama gitar atraksiyonları hoş.

Öyle, vurdulu kırdılı,şık bir aksiyon seli beklemeyin. Bol bol adam ölüyor ama bu sahneler çok salaş hazırlanmış. Filmin amatör ruhuna uygun sahnelerle dolu.

Kısaca,gerçekten ilginç bir film.

Saygılar.
SPOILER

Six-String Samurai filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Six-String Samurai filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Six-String Samurai filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL